پیگیری رفع کمبود ۱۴ پایگاه اورژانس در شهر یزد

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس گفت: پیگیر رفع کمبود ۱۴ پایگاه اورژانس شهر یزد هستیم و نباید دستگاه‌های اجرایی در اعطای مجوز پروژه‌های خیری تعلل نکنند.

محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس در آئین افتتاحیه پروژه عمرانی ساخت پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ شهری شاهدیه، اظهار داشت: عمل خیر، ثواب بسیار زیادی دارد به خصوص با اتمام آن خدمات درمانی به مردم ارائه شود.

او با بیان اینکه فرآیند مجوز‌های این زمین دو سال طول کشیده افزود: برای یک کار خیری باید در سریعترین زمان نسبت به صدور مجوز‌های لازم اقدام شود.

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی باید در زمینه صدور مجوز طرح‌های خیری بیشترین همکاری را داشته باشند، اضافه کرد: یکی از شاخصه‌های توسعه و پیشرفت ارائه خدمات در کوتاهترین زمان است.

او به اقدامات ارزشمند خیرین در استان یزد اشاره و عنوان کرد: خیرین استان یزد در تمام زمینه‌ها اعم از مدرسه سازی، بیمارستان سازی و ... مشارکت بسیار خوبی دارند.

جوکار با بیان اینکه شهر یزد ۱۴ پایگاه اورژانس نیاز دارد، گفت: با راه اندازی این پایگاه، ۱۴ پایگاه اورژانس برای شهر یزد کم داریم که طی صحبت با رئیس اورژانس کشور، به صورت مشارکتی این کمبود‌ها جبران می‌شود.

او در خصوص وجود بافت ۷۵۰ هکتاری تاریخی شهر یزد و لزوم برنامه ریزی برای ارائه خدمات درمانی از سوی اورژانس، اظهار داشت: با توجه به سکونت افراد زیادی در بافت تاریخی و حضور گردشگران داخلی و خارجی در این بافت، موتورلانس برای ارائه خدمات درمانی به شهروندان باید اختصاص یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.