آماده‌باش ارتش صهیونیستی در مرز نوار غزه

در پی تجمع فلسطینیان در نزدیکی مرز شهرک‌های صهیونیستی در حمایت از کرانه باختری و اردوگاه جنین، ارتش اشغالگر صهیونیستی به حالت آماده‌باش درآمد.

فلسطینیان با تجمع در مرزهای سرزمین‌های اشغالی حملات متجاوزانه صهیونیست‌ها به اردوگاه جنین و قدس اشغالی را محکوم کردند و با سردادن شعار در حمایت از کرانه باختری اقدام به آتش زدن تایر کردند. هزاران فلسطینی نیز بعد از نماز مغرب در مناطق مختلف نوار غزه به خیابان‌ها آمدند و با نیروهای مقاومت در اردوگاه جنین اعلام همبستگی کردند.

این در حالی است که وبسایت صهیونیستی «واللا» از آماده‌باش گسترده ارتش این رژیم در نزدیکی مرز غزه خبر داده و اعلام کرده است که تمامی مناطق فلسطینی در پی یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین و شهادت ۹ فلسطینی همچون بشکه باروت شده است.

این در حالی است که مقامات صهیونیستی احتمال شلیک موشک و راکت از غزه را می‌دهند و سامانه‌های پدافندی «گنبد آهنین» رژیم اشغالگر نیز به حالت آماده‌باش در آمده‌اند.

در پی حملات نظامیان رژیم متجاوز صهیونیستی به مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی «نبیل ابوردینه» سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که «هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی دیگر برقرار نیست».

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر