برگزاری ۶۰ برنامه فرهنگی و هنری ویژه کودکان به مناسبت دهه فجر در اسدآباد

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسدآباد از برگزاری بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی و هنری ویژه کودکان به مناسبت ایام الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

مژگان هادی افزود: این تعداد برنامه فرهنگی توسط کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر با همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های مرتبط فرهنگی با هدف تببین و شناساندن ارزش‌ها و دستتورد‌های انقلاب اسلامی به کودکان و نوجوانان در ایام دهه فجر اجرا خواهد شد.

او گفت: پیک امید در شهر پالیز، جشن انقلاب در سراسر مدارس و پیش دبستانی ها، جشنواره ساخت پرچم، مسابقات نقاشی، خوشنویسی، سفالگری، کتابخوانی، قصه گویی، برپایی نمایشگاه کتاب و دست سازه‌های کودکان در مراکز پیش دبستانی و مدارس با موضوع انقلاب اسلامی، نشست‌های کتابخوانی و معرفی کتب انقلاب از جمله برنامه‌های پیش بینی شده ویژه کودکان و نوجوانان این شهرستان در ایام الله دهه فجر خواهد بود.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسدآباد از عضویت ۲۵۰۰ کودک و نوجوان شش تا ۱۷ ساله اسدآبادی در کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان این شهرستان خبر داد و گفت: تمامی کودکان و نوجوانان عضو کانون عضو کتابخانه کانون بوده و از این تعداد ۲۰۰ نفر عضو فعال کتابخانه به شمار می‌روند.

هادی تعداد کتاب‌های کتابخانه تخصصی ثابت کانون این شهرستان را برای استفاده کودکان و نوجوانان عضو ۱۲ هزار جلد برشمرد و گفت: کتابخانه سیار روستایی کانون نیز در ۲۰ روستای محروم شهرستان به جامعه هدف کودکان و نوجوانان در بحث کتابخوانی ارائه خدمات می‌دهد و امکان دسترسی آن‌ها را به کتاب تسهیل کرده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: