چه تعداد از قاتلان شهدای فتنه اخیر مجازات شدند؟

در کنار هیاهوهای دشمن این روزها باید شمار شهدای اغتشاشات اخیر را در کنار مجازات شدگان قرار داد تا به درستی متوجه شد در حوزه دروغ های معاندین درباره برخورد با عوامل اغتشاش در کشور و واقعیت ماجرا چقدر فاصله است.

اغتشاشات اخیر علاوه بر موارد ناامنی که در کشور بوجود آورد، منجر به شهادت ۶۳ تن از هموطنانمان نیز شد. شهدایی که بسیاری از آن‌ها هنوز ناشناخته اند و عدم شناخت آنان نیز یکی دیگر از ابعاد مظلومیت شان است. این در حالی است که اغتشاشگرانی که خصوصا قاتل بوده اند آنقدر در رسانه‌های ضدانقلاب و حتی اصلاح طلب و شبکه‌های اجتماعی نامشان آنهم برای بی گناه جلوه دادن و تطهیر ذکر شده که اغلب آنان شناخته شده اند.

بسیاری از این افراد یک سوژه فیک و جعلی بودند که بعد‌ها مشخص شد نه مشکل جسمی دارند و نه بر اثر اعتصابات‌تر و خشک نحیف شده اند. مانند ماجرای دروغ "حسین رونقی" که حتی روزنامه نگاران چپی نیز از بازیگری شاذ وی انتقاد کردند.

فقط ۱۳ تن از شهدایی که جزو این ۶۳ شهید بودند جزو شهدای حمله تروریستی شاهچراغ هستند. برخی از این شهدا در حملات تروریستی دیگر شهید شده اند، اما متاسفانه اغلب آنان از زمره شهدای حافظ امنیت هستند.

فقط از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا مهرماه این سال ۴۱ پلیس به خیل شهدا اضافه شده اند. در اغتشاشات نیز شمار شهدای پلیس کم نبوده است. برخی با ضربات چاقو و برخی نیز با گلوله اغتشاشگران و تروریست‌ها به شهادت رسیده اند.

غیر از چند مورد که خشونت در آن به شدت موج می‌زده و جنبه عمومی جرم بسیار آشکارا بوده تاکنون کمتر درباره مجازات قاتلان شهدای امنیت خبری منتشر شده است. غیر از دو مورد حادثه شهادت شهید عجمیان و دو شهید بسیجی در مشهد که قاتلان آن قصاص شدند چندان خبری از مجازات قاتلان حوادث اخیر شنیده نمی‌شود.

این درحالی است که با اعلام اجرای حکم قصاص توسط ضدانقلاب بویژه در شبکه‌های اجتماعی موجی از بی گناه خواندن این افراد به راه می‌افتاد تا به نوعی با شانتاژ رسانه‌ای علیه کشورمان ضدانقلاب برای تخریب کشورمان هیاهو ایجاد کند.

جالب است که با وجود این تعداد شهید کمتر خبر مجازات اغتشاشاگران شنیده می‌شود و بازهم با همه خشونت‌هایی که عوامل ضدانقلاب و اراذل و اوباش در خیابان‌ها به راه انداختند، اما مجازات‌ها با رافت اسلامی همراه بوده و بسیاری از اغتشاشگران فریب خورده آزاد شده اند، اما ضدانقلاب از اتهام افکنی علیه کشورمان با دروغ پردازی دریغ نمی‌کند.

در برخی از موارد مقابله حافظان امنیت با اراذل و اوباش و اغتشاشگران با نابرابری زیادی روبرو بود و درحالی که اراذل با سلاح گرم در خیابان ظاهر می‌شدند، اما ضدانقلاب آنرا برعکس جلوه می‌داد.

در طول این مدت ۱۰۰ روز، در موارد متعدد نیرو‌های اطلاعاتی و امنیتی در بازرسی‌های مرزی و درون شهری سلاح‌های مختلف جنگی کشف و ضبط کردند که طی اعترافات دستگیرشدگان، مقصد نهایی این سلاح‌های جنگی غیرمجاز دستان تروریست‌های اغتشاشگر بود.

در جریان مقابله با اغتشاشگران مدافعان امنیت به گونه‌ای در خیابان‌های سطح شهر حاضر می‌شدند که تنها داشته‌شان گلوله‌های پلاستیکی و رنگی تفنگ هایشان بود و، اما در طرف مقابل دشمنان با سلاح‌های جنگی به میان اغتشاشگران رفتند و با شلیک به نیرو‌های امنیتی و انتظامی، آن‌ها را به شهادت رساندند.

به نظر می‌رسد در کنار هیاهو‌های دشمن این روز‌ها باید شمار شهدای اغتشاشات اخیر را در کنار مجازات شدگان قرار داد تا به درستی متوجه شد در حوزه دروغ‌های معاندین درباره برخورد با عوامل اغتشاش در کشور و واقعیت ماجرا چقدر فاصله است؛ البته دستگاه قضائی در موارد مهم مانند شهادت بسیجی شهید عجمیان و حادثه تلخ مشهد با قاطعیت ضمن شناسایی عوامل حادثه آنان را به سزای اعمال شان رساند تا مشخص شود امنیت با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه و معاوضه نیست و شانتاژ‌های عوامل ضدانقلاب در داخل و خارج کشور نیز کارساز نمی‌شود، اما نباید در این حیطه فریب دروغ پردازی‌های معاندین را خورد.

منبع: جهان نیوز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: اغتشاشات ، ضدانقلاب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۳ ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
خدا لعنت کند اغتشاشگران و طرفدارانشان را ..که بدنبال ولنگاری و بی بند وباری بودند..نه بدنبال رفع مشکلات معیشتی مردم ...آتش جهنم و مجازات خدا در انتظارشونو ان شاالله
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر