آغاز دوره طرح ولایت در شیراز

مراسم افتتاحیه دوره طرح ولایت ویژه دانشجویان دانشگاه‌های فرهنگیان فارس به همت بسیج دانشجویی فارس در شیراز برگزار شد.

سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در این مراسم گفت: بازه اول دوره غیر متمرکز و حضوری تقویت مبانی اندیشه اسلامی با عنوان طرح ولایت کشوری ویژه دانشجویان دانشگاه‌های فارس با حضور ۲۵۰ نفر از دانشجویان انقلابی این استان از هفتم تا ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری به مدت دو هفته در دانشگاه فنی مهندسی شهید باهنر شیراز برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه در روز هفتم بهمن فرآیند پذیرش دانشجویان انجام شد، گفت: در بازه اول دوره طرح ولایت کشوری مباحث و کتاب‌های خداشناسی، انسان‌شناسی و معرفت‌شناسی تدریس می‌شود.

یوسفی گفت: بازه دوم دوره طرح ولایت کشوری ویژه دانشجویان دانشگاه‌های فارس از ۲۲ اسفند امسال تا ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۲ در یکی از شهر‌های مقدس مشهد یا قم برگزار می‌شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: در این بازه زمانی نیز مباحث و کتاب‌های فلسفه حقوق، فلسفه سیاست و فلسفه اخلاق تدریس می‌شود.

او در ادامه با تقدیر و تشکر از مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم، سازمان بسیج دانشجویی کشور، دانشگاه‌های استان فارس بویژه مسئولان دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس گفت: افراد شرکت‌کننده در دوره طرح ولایت کشوری از حضور اساتید مجرب موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم بهره‌مند خواهند شد و دانش‌آموختگان دوره نیز در بسیج دانشجویی دانشگاه‌های خود با عضویت بسیجی مشغول به فعالیت و از توان و ظرفیت آن‌ها استفاده می‌شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: