برگزاری انتخابات کانون کارآفرینان برتر رسمی البرز

با حضور مدیران عامل مجموعه‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی، کارآفرینان برتر ادوار مختلف استان البرز و برگزاری مجمع عمومی کانون و هیئت مدیره و بازرس کانون کارآفرینان برتر رسمی استان البرز انتخاب شدند.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: با حضور کارآفرینان برتر ادوار مختلف سال‌های گذشته استان البرز، مجمع عمومی کانون برگزار شد و با رای آن‌ها اعضای هیئت مدیره و بازرس کانون کارآفرینان برتر رسمی استان البرز انتخاب شدند.

ابراهیم شادمهر گفت: بر اساس ابلاغ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اساسنامه کانون کارآفرینان برتر رسمی کشور که به منظور ساماندهی کانون‌های کارآفرینی، توسعه، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ کارآفرینی در سطوح استانی و ملی و ایجاد شبکه ارتباطی موثر بین کارآفرینان، مدیران شبکه دولتی، نهاد‌های عمومی در حوزه‌های مرتبط با زیست بوم کارآفرینی کشور پیش بینی شده بود و با هدف ایجاد گروه اندیشه ورز فعال به منظور تشکیل اتاق فکر توسعه زیست بوم کارآفرینی استانی و ملی این کانون در استان البرز نیز تشکیل شد.

کمیسیون‌های تخصصی آموزش و پژوهش، حقوقی و حل اختلاف، توسعه و جذب و یا سایر کمیسیون‌های لازم با تشخیص هیئت مدیره و تایید مجمع عمومی کانون در راستای بهبود فضای کسب و کار و توسعه زیست بوم ملی کارآفرینی و اشتغال فعال خواهند شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: