برگزاری ۲۰ محفل قرآنی همزمان با دهه فجر در همدان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری ۲۰ محفل قرآنی همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری به برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی همدان در ایام‌الله فجر و ماه رجب اشاره کرد و گفت: این برنامه‌ها با محوریت جهاد تبیین در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

او از برگزاری جلسات بصیرت افزایی برای مبلغین خبر داد و گفت: اعزام ۵۰۰ نفر از مبلغین به مناطق مختلف مساجد و مدارس شامل روحانیون اعزامی، مستقر، طرح هجرت و خود استقرار از جمله برنامه‌های این اداره همزمان با ایام دهه فجر خواهد بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری ۴۰ عنوان برنامه در این ایام خبر داد و گفت: به همین منظور دهه فجر با جلسات حضوری و مجازی شکل گرفته و در همه شهرستان‌ها پیگیری می‌شود.

نظیری بازدید از پایگاه نوژه از دستاورد‌های انقلاب، توزیع بسته‌های حمایتی از طریق هیئت‌های مذهبی و خیرین، نشست‌های تخصصی بانوان با موضوع جهاد تببین از دیگر برنامه‌های تبلیغات اسلامی در دهه فجر دانست.

او همچنین نور افشانی در شب پیروزی انقلاب اسلامی، شرکت هیئت‌های مذهبی در راهپیمایی، مسابقه کتابخوانی، روایتگری انقلاب، دیدار با خانواده شهدا غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مراسم اعتکاف ... از دیگر برنامه‌های این اداره در این ایام برشمرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان برگزاری جشن در مساجد فعال استان، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی در ایام ولادت حضرت علی (ع) برگزاری محافل قرآنی با حضور قاریان برتر و دعوت از قاریان خارج از استان و برگزاری کرسی‌های تلاوت را از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه فجر دانست.

نظیری تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده بیش از ۲۰ محفل قرآنی را در این ایام در سراسر استان برگزار خواهد شد.

او کرسی‌های آزاد اندیشی، برگزاری طرح‌های مختلف با همکاری نهضت پیشرفته بانوان، مسابقات حفظ قرآن کریم، مسابقات سوره احزاب و را از جمله برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی ملایر در این ایام عنوان کرد و گفت: همچنین با همکاری تربیت بدنی و اداره ورزش و جوانان جام دهه فجر برای هیئت‌های مذهبی در هر شهرستان برگزار خواهد شد.

مدیر تبلیغات اسلامی استان همدان در ادامه با اشاره به اینکه گئده‌های رفاقتی را در مساجد داریم، گفت: این برنامه در ۱۰ شب در تمام شهرستان‌ها در مساجد با محوریت روحانی مساجد از جمله جهاد تبیین برگزار می‌شود.

نظیری برگزاری ماشین نویسی طرح‌های انقلاب برگزاری پویش‌های «من انقلابی‌ام»، نصب پرچم و ده‌ها برنامه فرهنگی را از برنامه‌های دیگر دانست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.