نگاهی به برنامه‌های دهه فجر ۱۴۰۱ در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های دهه فجر ۱۴۰۱ در این استان را تشریح کرد.

حجت الاسلام خاضع با اشاره به اجرای ۴۰ عنوان برنامه با ۳۴ هزار و ۴۴۴ ریز برنامه در استان در دهه فجر اشاره کرد و گفت: برگزاری رژه خودرویی از فرودگاه تا گلزار مطهر شهدا یاسوج در روز ۱۲ بهمن با هدف تجدید میثاق با شهدا وامام شهدا، طنین الله اکبر بر بام خانه‌ها همزمان با شب ۲۱ بهمن و راهپیمایی باشکوه مردم استان در روز ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان هستند.

او برپایی جشن عید انقلاب در ۳ هزار مدرسه، اجرای سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزان به صورت همزمان در استان، برگزاری مسابقه کتاب در خصوص سرگذشت استثمار، اجرای ۴ هزارو ۲۴۴ برنامه‌ی حمایتی و اشتغال در کمیته امداد استان با ۷۱ میلیارد تومان اعتبار، برپایی ایستگاه نقاشی و همچنین افتتاح و کلنگ زنی ۱۹ طرح ورزشی را از دیگر برنامه‌های دهه فجر در استان اعلام کرد.

حجت الاسلام خاضع می‌گوید: برگزاری اجلاسیه ۷۰۰ شهید شهرستان بویراحمد، اعزام هزار و ۲۰۰ دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور، برگزاری اردوی پیشرفت باهدف معرفی دستاورد‌های انقلاب به دانش آموزان، برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر با اکران ۲۴ فیلم، برگزاری جشنواره موسیقی فجر، پخش ویژه برنامه میدان انقلاب از شبکه دنا به مدت ۱۲ شب و تولید و پخش مستند‌های انقلاب از صدا و سیمای استان از دیگر برنامه‌های ایام الله دهه مبارک فجر در کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌روند.

آیت الله حسینی، نماینده، ولی فقیه درکهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز جنگ اسلام و کفر است و جبهه استکبار سال‌ها است که با انقلاب ما در نبرد و جنگ است و اگر کوتاهی کنیم ودستاورد‌های انقلاب را بازگو نکنیم جبهه‌ی استکبار جوانان ما را مایوس خواهد کرد.

او افزود: ملتی که تا قبل از انقلاب زیر چکمه‌های استبداد و ظلم بودند حالا با طلیعه انقلاب با افتخار ابراز وجود می‌کنند که این خود گویای همه چیز است.

آیت الله حسینی حمله پهبادی به اصفهان را یکی دیگر از تحرکات کور کورانه دشمن برشمرد و ادامه داد: دشمنان از اینکه می‌خواستند ایران قوی نباشد و نتوانستند ناراحت هستند.

امام جمعه یاسوج با تاکید بر هماهنگی، انسجام وهم افزایی دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهاد‌ها برای برگزاری راهپیمایی باشکوه عید انقلاب در ۲۲ بهمن گفت: این حضور مردم به انقلاب قدرت و جان دوباره میدهد چرا که انقلاب اسلامی امید تمام مستضعفان وملت‌های آزادی خواه جهان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.