آجورلو: پرسپولیس با زیاده‌خواهی میلیارد‌ها سرمایه را حرام کرد/ به من تهمت دزدی ۶۰ میلیاردی زدند

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درباره جذب سرمایه از طریق تبلیغات محیطی گفت: پرسپولیس با زیاده خواهی باعث شد قرارداد میلیاردی که می‌توانست بین دو تیم تقسیم شود، بین ۱۶ تیم با عدد پایین‌تر بسته شد.

مصطفی آجورلو بامداد سه شنبه در گفت‌وگویی درخصوص مافیای فوتبال ایران که علیه استقلال دست به کار شد، اظهار داشت: آن بهایی که در آمریکا نشسته و در رسانه‌ها پول خرج می‌کند دنبال سیاه‌نمایی کشور است. شبکه‌های خارجی با عوامل داخلی دست به یکی بودند تا استقلالی را که قهرمان شده، تخریب کنند. آن‌ها گفتند که آجورلو نباید باشد و حالا من هم آمدم تا این سیاه‌نمایی را که علیه نظام و حاکمیت است سخن بگویم.

مدیر عامل سابق باشگاه فوتبال استقلال درمورد عزل شبانه خود عنوان کرد: از من خواسته بودند ورزش بانوان و چوگان را راه بیاندازم و به علت عدم راه افتادن این ورزش ما را جا به جا کردند.

وی ادامه داد: من استقلال را با کمترین امکانات به قهرمانی رساندم. وقتی پولادگر خواست خبر جا به جایی بنده را بدهد اشک در چشم‌هایش جمع شد و آن زمان گفتم شما کارتان را انجام دهید. اصلا بود و نبود آجورلو مهم نیست و امسال تیمی بستم که تا ۵ سال آینده قهرمان خواهد ماند.

آجورلو درباره جذب بازیکن و جذب سرمایه در فصل گذشته گفت: ما هیچ بازیکنی را بدون نظر ساپینتو نگرفتیم به جز شهباززاده که به علت اتمام زمان جذب بازیکن راه دیگری نداشتیم، اما وقتی به تیم آمد ساپینتو نیز او را تحسین کرد. سال گذشته با همه تیم تسویه حساب کردم و فقط ۷ میلیارد بدهی مانده بود که با یکی از بازیکنان داشتم که او نیز جدا شد. این مسائل نشان می‌دهد که توان من در درآمد زایی بالاست.

وی درباره درگیری استقلال بر سر تبلیغات محیطی بیان کرد: سید مجید صدری، عضو هیئت مدیره پرسپولیس مدعی بود بابت تبلیغات محیطی ۲۰۰ میلیارد بیش‌تر از استقلال باید بگیرد، زیرا پنج سال قهرمانی داشته است، اما ما ۵۰۰ میلیارد قرارداد آوردیم و آن‌ها ۱۸۰ میلیارد هم نتوانستند بیاورند؛ با این حال پرسپولیس با ما در این درگیری همراه نشد و همراه ۱۴ تیم دیگر با سازمان لیگ در بنگاه اقتصادی رفتند و معامله‌ها را بهم زدند.

مدیر عامل سابق استقلال تصریح کرد: بنگاه‌دار‌ها می‌خواستند هم آبی را داشته باشند و هم قرمز را، ولی پرسپولیس در نیمه راه که از ما جدا شد و باعث شد که میلیارد‌ها تومان پولی که می‌توانستیم در عوض همکاری فقط برای دو تیم بگیریم، نصیب ما نشود و همه تیم‌های لیگ برتر با هزینه پایین‌تر قرارداد ببندند و آن را بین خودشان تقسیم کنند.

آجورلو درباره درآمد‌ها و هزینه‌های استقلال در دوران مدیریتش گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان وام و حدود ۲۰۳ میلیارد هم نقدا پول گرفتیم و از بورس نیز ۳۵۹ میلیارد نصیب ما شد که جمعا درآمد ما به ۶۹۲ میلیارد رسید. ما برای سالی که قهرمان شدیم ۲۷۲ میلیارد هزینه کردیم و ۱۰۷ میلیارد نیز برای پیش فصل خرج کردیم که یعنی کلا ۳۷۹ میلیارد از درآمد را مصرف کردیم.

وی افزود: جالب است که من ۱۷۲ میلیارد بدهی ۸ سال تامین اجتماعی و مالیات و امثالهم را دادم که اصلا به دوران مدیریت من باز نمی‌گشت. من روند مالی بسیار سالم و پاکی داشتم که هیچکس از آن صحبت نمی‌کند و سوالی هم نمی‌شود.

مدیر عامل سابق استقلال گفت: یک بهایی در آمریکا نشسته و اینجا به خبرنگاران پول می‌دهد که شایعه پراکنی کنند و گم شدن ۶۰ میلیارد هم از همان جا نشات گرفته است.

آجرلو:تمام جزئیات قراردادهای استقلال در کدال وجود دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۲ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
دیشب فقط اومد چرت وپرت گفت و رفت جرات جواب دادن رودرو رو هم نداشت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۹ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
آجرلو 600میلیارد تومان پول را در عرض کمتر از 6ماه چکار کردی ؟ چرا کسی نیست به حیف و میل کردن پولهای بی زبان توسط این آقا رسیدگی کند ؟ اگر در هر کجای دنیا بود تمام پولهای بالا کشیده را با قدرت از طرف پس می گرفتند و محاکمه اش می کردند .
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر