مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام خبر داد

اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به روستای محروم بردی دهلران

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام از اعزام کاروان سلامت و ارائه خدمات معیشتی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی به مردم محروم روستای بردی دهلران خبر داد.

غلامرضا علی محمدی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام اظهار داشت: این طرح عام المنفعه و بشردوستانه کاروان سلامت با هدف ارائه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی، معیشتی و فرهنگی با همکاری معاونت‌های داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر استان و جمعیت هلال احمر شهرستان دهلران در روستای محروم بردی شهرستان دهلران اجرا شد.

علی محمدی بیان کرد: در این کاروان سلامت پزشک عمومی، پرستار، مامایی، مددکار اجتماعی و داروخانه حضور داشتند و بیش از ۳۰۰ نفر از روستائیان از خدمات ویزیت، داروی رایگان، تست قند و فشار خون، بسته‌های معیشتی و همچنین دانش آموزان و کودکان از لوازم التحریر و البسه و برنامه‌های متنوع تیم‌های سحر بهره‌مند شدند.

وی افزود : اعضای تیم سحر هلال احمر استان با حضور در روستای محروم بردی و با اجرای برنامه‌های متنوع در بین کودکان و دانش آموزان، موجی از امید، شادی و نشاط را برای آن‌ها رقم زدند..

علی محمدی ادامه داد: طرح کاروان سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان ایلام در طول سال و به مناسبت‌های مختلف با اعزام به روستا‌های کم برخوردار و محروم با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان ادامه خواهد داشت.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: