راه اندازی کارخانه اسید سیتریک کرمانشاه تا پایان سال

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : کارخانه اسید سیتریک کرمانشاه که متعلق به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است تا پایان اسفندماه سال جاری به طور کامل راه‌اندازی می‌شود.

سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز پنجشنبه در جریان بازدید از واحد تولیدی بزرگ گفت : کارخانه اسید سیتریک کرمانشاه که برای تامین نیاز‌های داخلی و ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی در این استان ایجاد شده بود متاسفانه به دلیل ضعف در برنامه‌ریزی و عدم استفاده از طرفیت‌های کامل آن به تعطیلی انجامیده بود.

وی اضافه کرد: در سفر استانی امسال رئیس جمهور به کرمانشاه فعال شدن این کارخانه به همراه کارخانه کاغذ غرب در مصوبات سفر قرار گرفته و مقرر شد در اسرع وقت دوباره فعال شوند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: بر همین اساس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تمام توان برای فعال سازی دوباره آن با استفاده از نیرو‌های جوان و خوشفکر وارد میدان شد به طوری که هم اکنون این کارخانه وارد مرحله پیش راه اندازی شده است و در آینده نزدیک به طور کامل وارد چرخه تولید شده و کارگران آن دوباره به کار بازخواهند گشت.

مرتضوی با بیان اینکه طرح توسعه این کارخانه جزو برنامه‌های این وزارتخانه است اضافه کرد: با راه اندازی این کارخانه تولیدات آن علاوه بر تامین نیاز‌های داخل کشور قادر خواهد بود به سایر کشور‌ها صادر شود .

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: