خطای شدید و تعمدی گابریل پائولیستا روی وینیسیوس

وینگر سرعتی رئالی‌ها آنقدر خط دفاعی والنسیا را اذیت کرد که در نهایت موجب جنجالی‌ترین صحنه بازی هم شد.

خطای شدید و تعمدی گابریل پائولیستا روی وینیسیوس جونیور، یک کارت قرمز مستقیم را برای مدافع برزیلی والنسیا به همراه داشت.

در دقیقه ۷۲ بود که او بار دیگر در سمت راست محوطه جریمه والنسیا صاحب موقعیت شد و تنها گابریل پائولیستا را در کنار خودش می‌دید و در صورت عبور از او، می‌توانست با گیورگی مامارداشویلی، دروازه‌بان حریف، تک به تک شود، اما گابریل پائولیستا که به نظر می‌رسید از شب سختی که مقابل وینیسیوس داشته، کلافه شده است، با ضربه‌ای شدید به ساق دو پای وینیسیوس، او را نقش زمین کرد.

تعمدی بودن این صحنه به قدری واضح بود که وینیسیوس بلافاصله از زمین بلند شد و گابریل پائولیستا را به شدت هل داد و بازیکنان دو تیم هم خیلی سریع وارد صحنه شدند تا از بازیکن خودی حمایت کنند.

در این بین داور هم بیکار نبود و بلافاصله کارت قرمز را از جیب خارج کرد تا تکلیف این صحنه را خیلی زود مشخص کند.

از بین بازیکنان رئال، رودریگو بیش از بقیه از این خطای گابریل پائولیستا شاکی شده بود و برای لحظاتی با او وارد درگیری لفظی هم شد. به نظر می‌رسید که او انتظار نداشت که این بازیکن هموطن، چنین خطای شدیدی را روی وینیسیوس مرتکب شود.

البته این اولین بار نیست که گابریل پائولیستا به دلیل درگیری در زمین جنجال‌ساز می‌شود. در سال ۲۰۱۵ بود که در دیدار آرسنال و چلسی، او در درگیری با دیه‌گو کاستا، ضربه‌ای به مهاجم حریف زد و از بازی اخراج شد. اتحادیه فوتبال انگلیس در آن زمان محرومیتی ۳ جلسه‌ای برای او در نظر گرفت، اما بعد از برجام خواهی باشگاه آرسنال، محرومیت او بخشیده شد، اما احتملا برای کارت قرمزی که او امشب دریافت کرد، محرومیتی اضافه‌ای هم در نظر گرفته خواهد شد.

رئال مادرید دیشب در دیداری خانگی ۲-۰ والنسیا را شکست داد و وینیسیوس باز هم روی یکی از همان فرار‌های تماشایی‌اش از سمت چپ، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر