ورود نخستین محموله کمک‌های شهرداری تهران به خوی

نخستین محموله کمک های شهرداری و سازمان مدیریت بحران شهر تهران به شهرستان خوی رسید.

مجید آرون از ورود نخستین محموله کمک‌های شهرداری تهران و سازمان مدیریت بحران شهر تهران به شهرستان خوی خبر داد و گفت: ۶۰ چشمه از سرویس‌های بهداشتی سیار در قالب ۳ کانتینر از ۱۵۰ چشمه سرویس بهداشتی ارسالی از سوی شهرداری و سازمان مدیریت بحران شهر تهران به شهرداری خوی رسیده و مابقی در مسیر اعزام به شهرستان خوی هستند. در این تحویل سرویس‌های بهداشتی پرتابلی با توجه به اهمیت موضوعات بهداشتی در مناطق زلزله‌زده و رفع مشکلات شهروندان ساکن در اسکان اضطراری جهت توزیع تحویل نماینده شهرداری خوی شد. 

آرون افزود: حدود ۴۲۰ تخته پتو و ۱۱۰ تخته چادر نیز از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تامین و به مناطق زلزله زده خوی ارسال شده است.

در ادامه این نشست، مرتضی شهسوار رئیس شورای اسلامی شهر خوی از اقدامات شهرداری تهران مبنی بر ارسال تجهیزات و خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان خوی تقدیر کرد.

در ادامه معاون آمادگی وعملیات و هیات اعزامی سازمان مدیریت بحران تهران و همچنین مدیران شهری خوی از نقاط آسیب دیده ناشی از زلزله بازدید کردند و در این بازدید دلیل اصلی ریزش آوار در زلزله خوی، عدم رعایت اصول مهندسی و ساخت وساز‌های غیر مجاز در محدوده خارج از بافت شهری عنوان شد.

معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران که برای بازدید از مناطق زلزله زده خوی و ارسال کمک‌های شهرداری به این شهر سفر کرده است، در دیدار با شهردار خوی از آمادگی مدیریت بحران شهر تهران جهت انتقال تجربیات خبر داد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر