تلاش شورای اسلامی شهر یزد برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: پروژه نیمه تمام زیرگذر شهدای نعیم‌آباد به بهره‌برداری رسید.

عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی خدمات منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر  با بیان اینکه شهرداری خط مقدم خدمت به مردم است، گفت: به غیر از پروژه‌هایی که امروز شاهد بهره‌برداری آن هستیم، شهرداری یزد در طول سال بالغ بر ۲۰۰ خدمت را به صورت شبانه‌روز به مردم ارائه می‌کند.

او افزود: در این ایام سازمان‌ها، نهاد‌ها و ادارات به ارائه عملکرد خود برای مردم می‌پردازند تا مردم نسبت به خدماتی که به آن‌ها ارائه شده است، اطلاع داشته باشند.

او با بیان اینکه شهرداری خط مقدم خدمت به مردم است، گفت: به غیر از پروژه‌هایی که امروز شاهد بهره‌برداری آن هستیم، شهرداری یزد در طول سال بالغ بر ۲۰۰ خدمت را به صورت شبانه‌روز به مردم ارائه می‌کند.

سیفی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی بیش از هر اقدام دیگری در سطح شهر به چشم می‌آید، ادامه داد: در ابتدای فعالیت شورای اسلامی شهر یزد، سعی کردیم پروژه‌های نیمه‌تمام را به پایان برسانیم، یکی از مهمترین این پروژه‌ها زیرگذر شهدای نعیم‌آباد بود که با وجود تمام مشکلات و کمبود‌هایی که در منابع و اعتبارات آن وجود داشت، در زمان اعلام شده به بهره‌برداری رسید.

او با اشاره به وقوع سیل سال جاری در یزد گفت: ابتدای امسال سیل بسیار بزرگی در شهر یزد اتفاق افتاد و مشکلات جدی به واسطه این سیل به وجود آمد که جبران هر یک از آن‌ها زمان و هزینه بسیار زیادی را به دنبال داشت.

سیفی افزود: هنوز به صورت کامل مشکلات سیل ابتدای سال یزد رفع نشده بود که در مرداد نیز سیل وسیع‌تری رخ داد و بالغ بر ۱۰۰ واحد مسکونی به صورت کامل در سطح شهر تخریب شد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد یکی از مهمترین خسارت‌های سیل را در ارتباط با زیرساخت‌ها دانست و تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از خرابی‌هایی که در سطح شهر یزد و در ارتباط با آسفالت مشاهده می‌شود به دلیل همین سیل بود که در سطح شهر یزد رخ داد.

او ادامه داد: با وجود تمام مشکلاتی که امسال شاهد بودیم، شهرداری یزد اجازه نداد که امور شهر تعطیل شود و در نقاط مختلف به‌ویژه مناطق محروم و کم‌برخوردار فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۵۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
آسفالت خیابان ها و سنگ فرش پیاده روها مشخص می کند کار شورای شهر تمام است یا نیمه تمام در یزد اگر شهر جهانی است باید از حداکثر هنر معماران یزدی برای زیبا تر شدن استان یزد استفاده شود تحقیق کنید در مورد زیبایی های کشورهای دیگه و استانداردهای آسفالت خیابان های کشور های دیگه
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر