۵ ستاره یوونتوس در تابستان جدا می‌شوند

یوونتوس یکی از بدترین مقاطع تاریخ خود را پشت سر می‌گذارد و برای حفظ تراز مالی باشگاه، چندین ستاره تیم در تابستان جدا خواهند شد.

یوونتوس به دلیل دستکاری ارقام مربوط به سود حاصل از خرید و فروش بازیکنان و همچنین توافق با بازیکنان برای امضای توافقنامه کاهش دستمزد با کسر ۱۵ امتیاز در این فصل جریمه شد. اما به نظر نمی‌رسد که این پایان راه باشد و حالا آن‌ها نگران این هستند که امتیاز‌های بیشتری از این باشگاه کم شود، چرا که نمایندگان فدراسیون فوتبال ایتالیا خواهان کسر ۲۰ امتیاز از این تیم در دادگاهی هستند که انتظار می‌رود در ماه مارس برگزار شود.

یوونتوس اکنون در رده سیزدهم جدول قرار دارد و با این وضعیت، کسب سهمیه لیگ قهرمانان غیرممکن خواهد بود. از حالا مشخص است که باشگاه برای فصل بعد بخش بزرگی از منابع مالی خود را از دست خواهد داد و به همین دلیل تصمیم بر این شده تا قرارداد‌هایی که در پایان فصل تمام می‌شوند، تمدید نشوند و همچنین بازیکنان با دستمزد بالا نیز در فهرست فروش قرار بگیرند.

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، دو ستاره آرژانتینی یوونتوس یعنی آنخل دی‌ماریا و لئاندرو پاردس در پایان فصل جدا خواهند شد. پاردس قرضی از پی اس جی برای یووه بازی می‌کند و دی‌ماریا نیز تا پایان فصل قرارداد دارد. این منبع معتبر همچنین نوشته است که جدایی آدرین رابیو، خوان کوادرادو و الکس ساندرو نیز قطعی است. یووه خوشبین است با جدایی این پنج بازیکن، ۷۰ میلیون یورو ذخیره کند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر