تغییرات ناخواسته در برنامه‌ تیم ملی بسکتبال؛ تمرینات شاگردان ارمغانی پشت درب‌های بسته

تیم ملی بسکتبال ایران در شرایطی به پنجره آخر جام‌جهانی وارد می‌شود که تغییراتی ناخواسته در برنامه شاگردان سعید ارمغانی ایجاد شده است.

تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره پایانی جام‌جهانی ۴ اسفند در ژاپن به مصاف تیم ملی این کشور می‌رود و ۳ روز بعد در هنگ‌کنگ برابر تیم ملی چین صف آرایی خواهند کرد.

طبق برنامه قبلی قرار بود تیم ملی بعد از برپایی اردوی داخلی در تهران،‌ راهی ژاپن شده تا قبل از دو دیدار خود در پنجره‌ جام‌جهانی یک یا دو بازی دوستانه با تیم‌های باشگاهی این کشور برگزار کند.

سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در واکنش به این مساله در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: پیش از این قرار بود پیش از بازی با ژاپن دیدارهای دوستانه‌ای با تیم‌های این کشور برگزار کنیم تا با آمادگی بیشتری وارد پنجره ششم شویم اما به دلیل اینکه بازیکنان ژاپنی در اردوی آمادگی هستند این مساله منتفی شد و باید با تمریناتی که پشت سرخواهیم گذاشت خودمان را برای دو دیدار آینده مهیا کنیم.

وی تاکید کرد: علت دیگری که این دیدارهای دوستانه لغو شد به تعطیلی لیگ ژاپن و بازگشت بازیکنان خارجی آنها باز می‌گردد و بر این اساس آنها تمایلی نداشتند که با تیم صعیف شده خود برابر ایران صف‌آرایی کنند.

او در واکنش به این سئوال که تمرینات تیم ملی با این شرایط در چه شرایط و تمهیداتی برگزار خواهد شد، گفت: شرایط به گونه‌ای است که دو بازی مهم در پیش داریم و باید در آن نتیجه بگیریم. بر همین اساس تمامی تمرینات ما پشت درهای بسته و بدون حضور افراد غیرمرتبط برگزار خواهد شد تا تمرینات و برنامه‌های ما برای این دو بازی مشخص نشود.

گفتنی است اردوی تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در پنجره ششم و پایانی انتخابی جام‌جهانی از ۲۱ بهمن‌ماه در تهران آغاز می‌شود و شاگردان سعید ارمغانی ۲۶ این ماه تهران را به مقصد ژاپن ترک خواهند کرد.

فهرست نهایی تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در دو بازی آینده روز گذشته اعلام شد که بر این اساس آرن داودی ، سجاد مشایخی ، سینا واحدی ، رسول مظفری ، بهنام یخچالی ، پیتر گریگوریان ، نوید رضایی فر، محمد جمشیدی ، متین آقاجانپور ، امیر حسین یازرلو ، سجاد پذیرفته ، جلال آقا میری ، ارسلان کاظمی ، محمد حسن زاده ، میثم میرزایی و حسن علی اکبری باید خود را به کادر فنی معرفی کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر