در نشست هیئت‌مدیره استقلال چه گذشت؟/ حمایت قاطع از فتح‌الله‌زاده و دستور جذب بازیکن خارجی

نشست هیئت مدیره باشگاه استقلال امروز (چهارشنبه) در شرایطی برگزار شد که مدیران ارشد آبی‌پوشان حمایت قاطع از مدیرعامل داشته و اعلام کردند پس به صورت جدی و از طریق مراجع قانونی پیگیر شایعات بی‌اساس خواهند بود.

نشست هئیت مدیره باشگاه استقلال برگزار شد. در این جلسه علی فتح‌الله‌زاده، حجت کریمی، پرویز مظلومی، مهدی افضلی،محمد مومنی حضور داشتند.

نتایج اخیر استقلال در مسابقات لیگ برتر موضوعی بود که در نشست امروز مورد بحث و برسی قرار گرفت و مدیران استقلال ضمن ابراز رضایت از پیروزی‌هایی که این تیم به دست آورده است ابراز امیدواری کردند این نتایج ادامه داشته باشد.

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال گزارش کاملی از شرایط جاری باشگاه را در اختیار اعضای هیات مدیره قرار داد. تامین منابع مالی یکی دیگر از موضوعات نشست هئیت مدیره باشگاه استقلال بود و قرار بر این شد اقدامات مثبتی که از سوی مدیریت باشگاه استقلال صورت گرفته است ادامه پیدا کند.

مدیران ارشد استقلال در این جلسه مصوب کردند به زودی بخشی دیگر از قراردادهای مربیان و بازیکنان استقلال پرداخت شود.

جذب بازیکن خارجی دقایقی از نشست هیئت مدیره باشگاه استقلال را به خود اختصاص داد، قرار بر این شد با هماهنگی و نظر ساپینتو به زودی بازیکن با کیفیت خارجی قرارداد همکاری امضا شود.

حمایت اعضای هیئت مدیره استقلال از علی فتح‌الله‌زاده موضع اصلی نشست امروز بود، مدیران ارشد استقلال در این جلسه اعلام کردند در هفته‌های اخیر که استقلال نتایج خوبی گرفته و اقدامات خوبی از سوی مدیریت باشگاه صورت گرفته است افرادی به دنبال ایجاد حاشیه برای باشگاه هستند، آنها ضمن حمایت قاطع از مدیرعامل استقلال مصوب کردند از این پس به صورت جدی و از طریق مراجع قانونی پیگیر شایعات بی‌اساس خواهند بود.

ایرنا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر