فرمانده سپاه روح الله:

حضور پرشور جوانان در عرصه‌های مختلف بسیار امید بخش است

سردار کریمی گفت: حضور پرشور جوانان در عرصه‌های مختلف نشان از آینده‌ای روشن، درخشان و امیدوار کننده دارد.

سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست شورای اداری شهرستان زرندیه گفت: امروز حضور پرشور جوانان در عرصه‌های مختلف بسیار امید بخش است و نشان از آینده‌ای روشن، درخشان و امیدوار کننده دارد.

سردار کریمی افزود: شور و اشتیاق جوانان امروز برای خدمت به کشور نشان از این دارد که پرچم شهدا و رزمندگان همچنان برافراشته است و به فضل الهی جوانان تاریخی پرافتخار رقم خواهند زد.

او اضافه کرد: یکی از مهمترین وظایف امروز دستگاه‌های دولتی و نهاد‌ها و البته دانشگاهیان، نخبگان و آحاد مردم تبیین خلاقانه حماسه ها، پیشرفت‌ها و واقعیت‌ها برای جوانان است و جهاد تبیین باید جدی گرفته شود و از همه ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کرد.

او ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی امروز قلمرو نفوذ مکتب امام خمینی (ره) به اعماق جغرافیای عالم گسترش پیدا کرده و دشمن در اراده‌ها و نقشه‌های خود علیه ملت ایران در بخش‌های مختلف با شکست جدی مواجه شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و حرکت در گام دوم تمدنی است و به برکت تفکر و هدایت‌های امامین انقلاب اسلامی توازن اقتدار به نفع اسلام ناب محمدی (ص) و انقلاب اسلامی تغییر پیدا کرده است.

او با اشاره به اینکه دشمن در حوادث اخیر به دنبال زیرسوال بردن اعتماد به نفس ملت ایران و خدشه به باور ما می‌توانیم جوانان بود، گفت: دشمنان تهی کردن جامعه از معنویت و ارزش‌های اسلامی را مد نظر قرار داده بودند که البته با هوشیاری ملت و بصیرت جوانان با شکست جدی مواجه شد.

سردار کریمی افزود: دشمن از اقتدار و گسترش نفوذ انقلاب اسلامی عصبانی است و نمی‌خواهد ایران قوی و مستقل شکل بگیرد و البته به برکت جوانان و فرزندان غیور ملت که در عرصه‌های مختلف مقابل دشمنان صف به صف ایستاده اند و اراده دشمنان را بسته اند و در واقع دشمن مقابل اقتدار انقلاب اسلامی و ملت ایران ناتوان و زمین گیر شده است.

او تصریح کرد: ملت ایران در حوادث اخیر نشان دادند به بیگانگان و دشمنان اعتمادی ندارند و این نشان از وفاداری و پایبندی ملت ایران به عهد خود با شهدا و امامین انقلاب است و مردم نشان دادند مصمم در ادامه مسیر انقلاب و به دنبال استقلال هستند و لذا مردم اجازه حاکم شدن اراده دشمنان در این کشور را نخواهند داد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: در طول انقلاب اسلامی به برکت معنویت و بسیج مردمی که از ابتکارات امام خمینی (ره) در کشور است تمام محدودیت‌ها و توطئه‌های دشمنان رفع و خنثی شده است و به برکت انقلاب اسلامی اقتدار ملت ایران بر محاسبات و راهبرد‌های جبهه استکبار غلبه کرده است.

او با بیان اینکه مردم از مسئولین انتظار خدمت صادقانه و پیگیری مطالبات و خواسته‌ها را دارند، گفت: لذا انتظار می‌رود همه مسئولین خدمت به مردم و رفع مشکلات را به عنوان عمل صالح بدانند و تمام قد خود را وقف مردم و کشور کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.