سرپرست فرمانداری شهرستان سیروان:

سیروان آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است

سرپرست فرمانداری سیروان از آمادگی این شهرستان برای پذیرایی از مهمانان نوروزی و گردشگران خبر داد.

 محمدباقر شریفی، سرپرست فرمانداری سیروان گفت: تمام دستگاه‌های خدمات رسان برای خدمات رسانی به مهمانان نوروزی آمادگی لازم داشته باشند و در این زمینه هیچ کوتاهی پذیرفتنی نیست.

سرپرست فرمانداری سیروان با اشاره به اینکه این دیار آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است، اظهار داشت: این منطقه به دلیل داشتن مناطق بکر گردشگری هر ساله تعداد زیادی از گردشگران، مسافران نوروزی و ... را به سوی خود فرا می‌خواند.

شریفی به همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای آمادگی و پذیرایی از مهمانان نوروزی تاکید کرد و افزود: توجه ویژه به تنظیف عمومی و آماده سازی شهر لومار و روستا‌های مورد هدف گردشگری توسط شهرداری و دهیاران ضرورت دارد.

وی به تأمین و نظارت بر قیمت‌های کالا‌های اساسی و اقلام مورد نیاز مسافران، گردشگران و شهروندان تأکید کرد و اظهار داشت: می‌بایست به منظور کنترل قیمت‌ها؛ نظارت و بازرسی‌های به موقع از سوی دستگاه‌های ذیربط صورت پذیرد و این موضوع باید به نحو مطلوب مدیریت شود.

شریفی تصریح کرد: انتظار می‌رود که دستگاه‌های ذیربط ضمن خدمات دهی مناسب به مسافران نوروزی، مناطق هدف گردشگری را به مسافران نوروزی معرفی کنند تا باعث ایجاد اشتغالزایی برای جوانان منطقه شود.

وی ادامه داد: در کنار همدیگر در جهت خدمتگذاری به مردم نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم چرا که دولت سیزدهم دولت مردمی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.