شاخص کل بورس با رشد بیش از ۵۴ هزار واحد سال ۱۴۰۱ را به پایان رساند

شاخص کل بورس با رشد ۵۴ هزار و ۷۱۵ واحدی در تراز یک میلیون و ۹۶۰ هزار و ۴۶۱ واحدی ایستاد.

یکشنبه (۲۸ اسفند) در ابتدای بازار شاخص کل بورس با رشد ۱۶ هزار و ۴۹۸ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۹۲۲ هزار و ۲۴۲ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار  شاخص کل بورس با رشد ۵۴ هزار و ۷۱۵ واحدی در تراز یک میلیون و ۹۶۰ هزار و ۴۶۱ واحدی ایستاد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۶ هزار و ۲۶۳ میلیارد تومان رسید. «فولاد»، «فملی» و «فارس» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «فولاد»، «شستا» و «وکغدیر» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با رشد ۹ هزار و ۷۷۹ واحدی روی پله ۵۸۵ هزار و ۲۵۱ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۱۲ هزار و ۷۰ میلیارد سهم به ارزش ۶ هزار و ۲۶۳ رهزار تومان رسید.

شاخص فرابورس هم با رشد ۵۰۳ واحدی روی پله ۲۴ هزار و ۳۴۹ واحدی ایستاد. همچنین حجم معاملات امروز سهام در فرا بورس به تعداد ۲ هزار و ۲۶۰ میلیارد سهم به ارزش هزار و ۵۱۵ میلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز فلرات اساسی بیشترین ارزش معامله را با مبلغ هزار و ۱۷۰ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «خودرو» و «شیمیایی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین افزایش و کاهش قیمت در بورس

سهام شرکت‌های وپاسار، فولاد و تکنو بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت‌های بکام، سصف‌ها و ثامان بیشترین کاهش قیمت را در بورس تهران تجربه کردند.

افزایش و کاهش قیمت در فرابورس

سهام شرکت‌های فزر، زشریف و انتخاب بیشترین افزایش قیمت و سهام غگیلا، فرابورس، فولای بیشترین کاهش قیمت را در فرابورس ایران تجربه کردند.

برترین عرضه و تقاضا در بورس

بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های وکغدیر، افران و فردا بیشترین عرضه فروش را نماد‌های افران، همای و سیر در بورس ایران داشتند.

برترین عرضه و تقاضا در فرابورس

بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های مبین ۰۶۲، اعتماد و ثبات بیشترین عرضه فروش را نماد‌های مبین ۰۶۲، مبین ۰۶۳ و آرین سلامت ۰۶ در فرابورس ایران داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

نماد‌های فولاد ۲، افران و اهرم بیشترین ارزش معامله و نماد‌ها فولاد ۲، شستا ۲ و شستا بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

نماد‌های اراد ۱۲۱۴، اراد ۱۱۷۴، اخزا ۰۰۶۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های سپیدما ۲، کرمان و سپیدما ۴ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۳ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
سومین سال هم تمام شد و دارایکم و پالایش همچنان زیر ناو و ارزش ذاتی دارن معامله میشن !!
آخرین اخبار