نظارت ۴۰ بازرس افتخاری در طرح نانینو خواف

فرماندار خواف گفت: از همکاری ۴۰ بازرس افتخاری در طرح نظارت بر بازار و هوشمند سازی آرد و نان تقدیر شد.

مهدی عباسپور فرماندار شهرستان خواف گفت:نانوایان یکی از زحمت کش‌ترین و موثرترین اصناف کشور هستند و با زحمات خود، پایه اصلی سفره مردم را تامین کرده که همچنین مردم و ما مسئولان به این موضوع واقف بوده و قدردان زحمات آن‌ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه نان بعنوان قوت اصلی و مهمترین کالای استراتژیک و پر مصرف مردم است که بدست نانوایان تهیه و عرضه می‌شود افزود: به دلیل مصرف روزانه نان بوسیله مردم، کیفیت نان بر سلامت مصرف کنندگان تأثیر مستقیم دارد، لذا لازم است درشرایط مناسب و بهداشتی و با کیفیتی مطلوب تهیه و تولید شود.

فرماندار خواف خاطر نشان کرد: در بازرسی‌ها و نظارت‌های انجام شده تعدادی از نانوایی‌ها متخلف شناخته شده که با آن‌ها برخورد خواهد شد، اما برخی نانوایی‌ها نیزق ضمن رعایت حقوق مصرف کننده نسبت به پخت نان می‌پردازند که این به همت تلاش‌های بازرسین افتخاری شهرستان درطرح نانینو، انجام شده است.

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات ۴۰ نفر از بازرسین افتخاری تجلیل شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
هادی سازگار نشتیفان
۰۰:۴۶ ۰۱ فروردين ۱۴۰۲
سلام واحترام به مسئولین عزیز شهرستان خواهشا یه فکری برای نون ونانوایی های نشتیفان بردارین خداشاهده اگه نون از قاین یا خواف به نشتیفان بوسیله ی ۴تا تاکسی نیاد مردم از گرسنگی باید راهی سنگان وخواف شوند این چه وضعی هست بوالله نه نون خوبی به دست مردم میرسه نه هیچ وقت تو همون چهارتا نون وایی نون به خوبی بهت میدن صفها سر به فلک کشیده
آخرین اخبار