آغاز بکار ستاد خدمات سفر نوروزی در شهرستان بهمئی

به گفته فرماندار شهرستان بهمئی امکانات خدماتی و رفاهی شهرستان بهمئی آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی است.

حجت الاسلام موحد نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در مراسم آغاز بکار ستاد خدمات سفر نوروزی در شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه، ستاد خدمات سفر در این شهرستان باید تمام تلاش خود را برای خدمت به مسافران و گردشگران بکار بگیرد، گفت: امکانات خدماتی و رفاهی استان باید آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی باشد و مهمترین اهداف ستاد تسهیلات سفر‌های نوروزی استان در شهرستان‌ها خدمت رسانی مناسب و افزایش رضایتمندی مسافران و گردشگران نوروزی است.

فرماندار شهرستان بهمئی نیز با اشاره به اینکه، ستاد خدمات سفر این شهرستان متشکل از ستاد‌های اسکان، پایگاه‌های امدادی و راهنمای مسافر فعالیت خود را آغاز کرد گفت: پیش بینی می‌شود روزانه بیش از ۵ هزار مسافر و گردشگر از اماکن تفریحی و گردشگری بهمئی بازدید کنند.

علی محمدی می گوید: طی تعطیلات نوروز برخی از دستگاه‌ها مانند میراث‌فرهنگی، هلال احمر، اورژانس، پلیس راهنمایی به صورت مستقیم با مسافران نوروزی در ارتباط هستند.

وی از آماده سازی ۳۰ مدرسه با ۱۵۰ کلاس برای اسکان مسافران خبر داد و گفت: در این شهرستان اقامتگاه بوم گردی، هتل آپارتمان و واحد‌های اقامتی آماده پذیرای از مسافران و گردشگران است.

رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بهمئی نیز با اشاره به اینکه، در کنار مراکز اقامتی شامل هتل‌آپارتمان، خانه‌های بوم‌گردی بیش از ۳۰ مدرسه نیز برای اسکان مسافران آماده شد، افزود: تاکنون نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش ورود مسافر به این شهرستان را داشته‌ایم.

صلاحی گفت: اقلام تبلیغاتی برای معرفی اماکن سیاحتی و زیارتی و همچنین نقشه‌هایی برای راهنمایی مسافران برای سوق دادن آن‌ها به محل‌های اسکان در ورودی‌های شهرستان توزیع می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.