محرومیت هوادار با لباس هیتلر در دربی رم

یک هوادار آلمانی به‌دلیل پوشیدن پیراهنی که پشت آن شعار سلام نظامی هیتلر درج شده بود، پنج سال از حضور در استادیوم‌ها محروم شد.

حواشی دربی دلاکاپیتاله همچنان ادامه دارد. هواداری که روز یکشنبه و در دربی شهر رم با پیراهن شماره ۸۸ که روی آن شعار سلام نازی‌ها درج شده بود، توسط پلیس ایتالیا شناسایی شد.

به لطف تجزیه و تحلیل فیلم دوربین‌های استادیوم المپیکو، ایستگاه پلیس رم توانست این هوادار را شناسایی و او را به‌مدت پنج سال از حضور در استادیوم‌ها محروم کند.

پلیس توانست این فرد را به‌همراه دو هوادار اولترا و افراطی لاتزیو که آلمانی هستند، شناسایی کرده و آن‌ها را به‌صورت مادام‌العمر از حضور در ورزشگاه محروم کند. جرم این افراد، نقض قوانین مانچیو درباره مسائل نژادپرستی است.

باشگاه لاتزیو نیز در این خصوص اطلاعیه‌ای صادر کرد و نوشت که این سه نفر شناسایی شده‌اند و رفتار‌های آن‌ها، ربطی به حمایت هواداری از این باشگاه نداشته و به‌صورت آشکار، قوانین ضد نژادپرستی را زیر پا گذاشته‌اند.

به لطف همکاری لاتزیو، سرویس‌های امنیتی این باشگاه، مهمانداران و نیرو‌های پلیس، همچنین با استفاده از دوربین‌های نظارتی استادیوم المپیکو، این فرد به‌سرعت شناسایی شد که پیراهن شماره ۸۸ را بر تن کرده است. پشت پیراهن او عبارت «هیتلرسون» به‌معنای سلام نازی درج شده بود. او و دو فرد دیگر که در استادیوم سلام نظامی می‌دادند، شناسایی شدند.

برچسب ها: هیتلر ، لاتزیو ، رم
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار