افزایش ۲۲ درصدی تردد در جاده‌های استان کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : میانگین نوروزی از ۲۵ اسفندماه تا آخر وقت روز گذشته، ۲۲ درصد افزایش تردد در جاده های استان داشتیم.

امیر کرمی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : با توجه به وظایف خود هر سال بعد از زمستان در دو بخش راهداری و حمل و نقل تمامی اقدامات لازم را در دو بخش ایمن‌سازی جاده‌ها و ارتقای سطح خدمات برای پذیرایی از مهمانان نوروزی انجام دادیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر برای ایمنی تردد در راه‌ها بیش از ۴۰۰ نفر در حوزه حمل و نقل و راهداری، حضور دارند و به جهت ایمنی راه‌ها دو مرکز در ۳۰ کیلومتری راه‌ها ایجاد کردیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در میانگین نوروزی از ۲۵ اسفندماه تا به آخر وقت روز گذشته، ۲۲ درصد افزایش تردد داشتیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با همکاری عوامل ذی‌ربط در حال حاضر شاهد ترافیکی روان در سطح راه‌های استان هستیم.

وی به‌وجود ۲۸ نقطه حادثه‌خیز شناسنامه‌دار اشاره کرد و گفت: این ۲۸ نقطه برای عید نوروز آشکارسازی شده و حدود هشت نقطه‌ای هم از نظر هندسی، حداقل‌ها انجام شده است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار