امام جمعه کوهبنان:

تکیه بر اعتماد به نفس ملی، زمینه ساز تحول است

حجت الاسلام جعفری گفت:با اراده قاطع، تکیه بر اعتماد به نفس ملی، امیدواری به آینده و هوشیاری باید کار تحول را آغاز و نقاط قوت را برجسته کرد.

اولین نماز جمعه شهر کوهبنان در سال ۱۴۰۲ به امامت حجت الاسلام مرتضی جعفری در مسجد صاحب الزمان (عج) کوهبنان برگزار شد.

حجت الاسلام مرتضی جعفری پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: ماه رمضان به عنوان افضل ماه‌ها، ماه برکت، مغفرت و رحمت الهی است و باید تلاش کنیم به واسطه ماه مبارک گناه نکنیم و از زبان خود مواظبت کنیم.

او با بیان اینکه همه در ماه مبارک رمضان مورد کرامت الهی قرار می‌گیرند و  جا دارد در این ماه به فقیران کمک کنیم، یتیمان را مورد نوازش قرار دهیم و در دادن افطاری پیش قدم باشیم، افزود: بیان احکام دین، تفسیر آیات نورانی قرآن، برگزاری جلسات قرآن، بیان ذکر اهل بیت(ع)، تشریح جهاد تبیین مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بایستی در ماه مبارک رمضان مورد نظر باشد.

امام جمعه کوهبنان با تبریک عید نوروز و سال جدید بیان داشت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  امسال  را به شعار«مهار تورم و رشد تولید» مزین کردند که جا دارد از تولید کنندگان داخلی حمایت شود .

او با استناد به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در آغاز سال جدید تصریح کرد: برای هر تحولی ضمن توسل به پروردگار بایستی صبر، تلاش و استقامت کرد تا تحول حقیقی صورت پذیرد.

حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه باید نقاط قوت را تقویت و برای رفع نقاط ضعف و معیوب گام برداشت، گفت: در حالی که جمهوری اسلامی به دنبال تحول است؛ اما دشمن به دنبال کار ضد تحولی است.

او با اشاره به اینکه با اراده قاطع، تکیه بر اعتماد به نفس ملی، امیدواری به آینده و هوشیاری باید کار تحول را آغاز و نقاط قوت را برجسته کرد، افزود: بنیه درونی قوی و مستحکم ایران از نقاط قوت کشور است که این مهم ناشی از ایمان و اعتقاد مردم به خدا، رسول خدا و اهل بیت (ع)  است.

امام جمعه کوهبنان بیان داشت: جبهه دشمن سال‌ها به دنبال به زانو درآوردن ایران اسلامی است؛ اما جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان همواره  استقامت کرده است.

او از خدمات دولت در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و فعال کردن کارخانه‌های تعطیل شده قدردانی کرد و ضمن سپاس از همه مسئولان و دست اندرکاران کوهبنان افزود:  باید نسبت به پارسال بیشتر تلاش کنیم تا نقاط ضعف و کمبود مرتفع شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار