اسکان بیش از ۳۱ هزار مسافر نوروزی در اقامتگاه‌های چهارمحال و بختیاری

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون ۳۱ هزار و ۴۸۳ مسافر در تاسیسات گردشگری استان اقامت داشته‌اند.

مرتضی محمدیان دهکُردی اظهار داشت: این تعداد اقامت در مراکز اقامتی دارای مجوز زیرمجموعه اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و ستاد‌های اسکان چهارمحال و بختیاری بوده است.

وی افزود: از مجموع اقامت مسافران نوروزی در تاسیسات گردشگری چهارمحال و بختیاری پنج هزار و ۳۵۹ اقامت مربوط به شامگاه پنجشنبه سوم فروردین‌ماه ۱۴۰۲ است.

محمدیان اضافه کرد: در این مدت ۷۶ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی بین‌راهی چهارمحال و بختیاری انجام شد.


بیشتر بخوانید


وی یادآور شد: از ۱۵ اسفندماه پارسال تاکنون ۶۴۳ هزار و ۳۲۷ گردشگر از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی چهارمحال و بختیاری بازدید کرده‌اند.

محمدیان گفت: هم‌اکنون سه هزار و ۴۰۰ تخت در هتل‌ها، هتل‌آپارتمان‌ها، خانه‌های مسافر، بوم‌گردی‌ها و سایر مراکز گردشگری زیرمجموعه اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان برای خدمات‌رسانی و اقامت مسافران و گردشگران نوروزی پیش‌بینی و آماده شد.

وی ادامه داد: خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی در قالب ستاد اجرایی ساماندهی و ارتقای خدمات سفر از ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ تا سوم اردییبهشت‌ماه ۱۴۰۲ است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار