3 بوم‌گردی سرخه؛ میزبان مسافران نوروزی

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سرخه از ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی سه واحد اقامتگاه بوم‌گردی در این شهرستان خبر داد.

عربی، رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سرخه   اظهار کرد: جلسات متعددی قبل از نوروز، برای تهیه و تدارک ویژه‌برنامه‌های نوروزی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سرخه برگزار و بر اساس آن مقرر شد تا تمام تلاش‌ها برای جذب گردشگران و ایجاد فرصت‌های مناسب معرفی صنایع‌دستی و اماکن گردشگری و تاریخی سرخه در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به مراکز اطلاع‌رسانی و آماده بازدید گردشگران و استقرار راهنمایان مسافران نوروزی در سرخه گفت: سه نفر راهنمای مسافران نوروزی در خانه تاریخی حشمت‌اللشکر سرخه، موزه میراث دینی چهل‌ستون و پایگاه اطلاع‌رسانی مستقر در پلیس راه مستقر شده‌اند.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سرخه بیان کرد: نصب بنرهای اطلاع‌رسانی و معرفی جاذبه‌های شهرستان، راهنمای مسافران نوروزی به متراژ 200 مترمربع در جاده‌های اصلی و محدوده شهر و روستاها نصب و تبلیغات مرتبط با حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و راهنمایی مسافران انجام شده است.

عربی اضافه کرد: بروشورهای گردشگری و نقشه شهر و شهرستان سرخه با تیراژ بالا در اماکن تاریخی و گردشگری در حال توزیع می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار