واکنش رئیس هیئت فوتبال تهران به حکم برکناری

رئیس هیئت فوتبال استان تهران در خصوص برکناری‌اش از این هیئت توضیحاتی ارائه داد.

حبیب‌الله شیرازی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران در خصوص حواشی به وجود آمده حول محور فعالیتش در این هیئت توضیحاتی ارائه داد و به خبرنگاران گفت: از من خواسته نشده استعفا دهم و این تنها گمانه‌زنی رسانه‌ای است. با توجه به عملکرد خوبی که در سال گذشته داشتیم و تمامی تیم‌ها رضایت داشتند، فکر می‌کنم مشکل خاصی وجود ندارد. مهم برای همه عملکرد است.

وی در خصوص اینکه مهدی تاج اعلام کرده کارگروهی برای نظارت بر عملکرد هئیت تهران ایجاد می‌شود، گفت: از این مسئله خبر ندارم، اما استقبال می‌کنم تا حتما به هئیت تهران بیایند و همه چیز را بررسی کرده و شفاف‌سازی کنند. معتقدم که شفافیت لازمه هر مدیریتی است. من قبلا در ۲ برنامه تلویزیونی هم حضور یافته و پاسخگو بودم.

شیرازی در خصوص اینکه شنیده می‌شود برگه‌های رأی مجمع هیئت تهران مشکل‌ساز شده است، گفت: من یک نامزد بودم و کاندیدا حق دخالت در برگه‌های رأی را ندارند و بهترین فردی که می‌توانید با او صحبت کنید، عبدالکاظم طالقانی است که آن زمان رئیس کمیته امور استان‌های فدراسیون بود و همراه با حیدر بهاروند انتخابات را برگزار کردند.

رئیس هئیت تهران در مورد اینکه افرادی که به او رأی ندادند برکنار شده‌اند، گفت: ۵ تا ۶ مورد است که مستندات آن در هئیت وجود دارد. رئیس ورزش آن شهرستان به ما اعلام کرده و درخواست تغییر رئیس هئیت فوتبال بخش خود را به دلیل عملکرد ضعیف داشته و حتی جانشین را اعلام کرده است. ما نیز در هیئت رئیسه مطرح و سپس تصمیم‌گیری کرده‌ایم.

وی در خصوص ادامه حضورش در هیئت فوتبال تهران، گفت: مشکلی وجود ندارد و اعضای مجمع نیز در نامه‌ای، حمایت خود را اعلام کرده‌اند که آن را برای رئیس فدراسیون ارسال کرده‌ام.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۳ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
سلام ،

مرگ بر ویلموتس ،

پیمان اشراقی.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۷ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
وقتی میتونه راحت بخوره کجا بره که کل فک فامیلش هم بخورن لابی هم براش راحت خاک بر سرت کنن تاج
آخرین اخبار