رژیم صهیونیستی در آستانه اعتراضات «فلج‌کننده»

معترضان در سرزمین‌های اشغالی هفته آینده را سرنوشت‌ساز خوانده و نسبت به اعتراضات «فلج‌کننده» به کابینه نتانیاهو هشدار دادند.

تظاهرکنندگان در سرزمین‌های اشغالی در واکنش به تصمیمات کابینه افراطی بنیامین نتانیاهو می‌گویند این هفته این رژیم را با اعتراضات «فلج» خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، معترضانی که مخالف تلاش‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای تحت کنترل در آوردن قوه قضاییه هستند، اعلام کرده‌اند از روز یکشنبه تظاهرات بزرگی را در شهر‌های تل‌آویو و قدس اشغالی برگزار خواهند کرد.

این معترضان می‌گویند در روز‌های یکشنبه و دوشنبه علیه وزرا و قانونگذاران طرفدار نتانیاهو دست به تظاهرات زده و وعده «اعتراضات فلج‌کننده» در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه را داده‌اند.

رهبران اعتراضات در بیانیه‌ای هفته پیش رو را «سرنوشت‌سازترین هفته» دانسته و می‌گویند کابینه نتانیاهو سبب فروپاشی رژیم صهیونیستی شده و اقتصاد و ارتش را از بین خواهد برد.

نتانیاهو که اتهاماتی در خصوص فساد بر او وارد است، در ماه‌های اخیر به دنبال افزایش نفوذ خود بر قوه قضاییه بوده است. اقدامات او سبب اعتراضات ادامه‌دار در سرزمین‌های اشغالی شده و رژیم صهیونیستی را با چالش‌های جدی مواجه کرده است. نتانیاهو خواستار پایان سریع آنچه «خودداری از خدمت» می‌خواند، شده و روز یکشنبه از رئیس ستاد ارتش و روسای سرویس‌های امنیتی خواست تا «به شدت با این پدیده مبارزه کنند».

به دنبال ادامه دار شدن اعتراضات، رئیس شاباک دیروز گفت «اسرائیل وارد منطقه خطر شده است» و نسبت به نافرمانی افسران دستگاه‌های نظامی و امنیتی هشدار داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۱ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
امید وارم این رژیم جعلی و جنایتکار خیلی زودتر از آنچه تصور می شد متلاشی شود و صاحبان اصلی فلسطین عزیز بر آن حاکم شوند ان شاالله این درگیری داخلی سرزمین های اشغالی شروعی است برای نابودی این رژیم منحوس .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۵ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
ان شاءالله اون روز موعود زودتر فرا برسه که پشت سر حضرت حجت عج و حضرت عیسی بن مریم علیه السلام در فلسطین اشغالی نماز اقامه کنیم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۷ ۰۶ فروردين ۱۴۰۲
خدایا مکر این اشغالگران و ب خودشون برگردون
دیگه وقتشه منطقه مون نفس راحت بکشه
همش جنگ خونریزی ترور توسط این رژیم اشغالگر
ما هم صبری داریم دیگه تا چ وقت ؟
آخرین اخبار