محفل قرآنی ماه رمضان در حرم مطهر شاهچراغ (ع) + تصاویر

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، محفل جزء خوانی قرآن کریم در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر برگزار شد.

این محفل نورانی با تلاوت قاریان برجسته کشوری و استانی، همراه با شرح و بیان آیات، تا پایان این ماه مبارک، هر روز از ساعت ۱۰:۴۵ برگزار و به صورت زنده از شبکه‌های دو سیما و فارس، پخش می‌شود.

هر روز ۱۳ خانواده از شهدای استان فارس به یاد ۱۳ شهید حرم مطهر، به صورت خانوادگی با در دست داشتن تصویر شهدای آستان مقدس، در مراسم ترتیل خوانی شرکت خواهند کرد.

در این محفل نورانی، جایگاه ویژه‌ای نیز برای خانواده‌ها در نظر گرفته شده است که خانواده‌های علاقه‌مند می‌توانند جهت حضور در این جایگاه، نام ونام خانوادگی و تعداد اعضای خانواده خود را به شماره ۰۹۳۸۶۹۶۰۲۲۴ پیامک کنند.

همچنین طی ایام ماه مبارک رمضان، غرفه‌های خانواده و کودک در آستان مقدس برپا شده و ویژه برنامه‌های مبلغین زائر محور، گفتمان‌های معرفتی، مبلغین جمعیت به همراه مشاورین پزشکی، جهاد درمان، یکشنبه‌های فاطمی، جمعه‌های استغاثه، دورهمی‌های معرفتی و کارگاه آموزشی، به همت واحد بانوان و خانواده حرم مطهر در این ایام برگزار خواهد شد.

برپایی ویژه برنامه‌های شب‌های قدر و احیا ماه مبارک رمضان نیز در این حرم مطهر تدارک دیده شده‌اند که جزئیات آن‌ها طی روز‌های آتی اعلام خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار