دوربین مخفی نسیما به فصل دوم رسید

فصل دوم دوربین مخفی نسیما هر روز از شبکه نسیم در ایام نوروز ۱۴۰۲ بر روی آنتن این شبکه می‌رود.

برنامه دوربین مخفی نسیما در فصل دوم خود به سراغ سوژه‌های جدید از جمله، خانه تکانی، سفر‌های نوروزی، سبزه عید گره زدن، آجیل فروشی، ازدواج دانشجویی و... رفته است و در هر قسمت به معضلات و مشکلات پرداخته و راه حل‌هایی برای آن در نظر گرفته است.

یکی از قسمت‌های این برنامه بدین صورت است که در بزرگراه‌ها و ایام نوروز مانع ماشین‌هایی می‌شوند که سرنشین‌ها و راننده آن شاد و خوشحال نیستند و تا زمانی که خوشحال و خندان نباشند اجازه سفر به آن‌ها داده نمی‌شود.

یا در قسمت خانه تکانی بازیگر نسیما مردم را در یک چالشی قرار می‌دهد که باید آن‌ها به این فرد کمک کنند تا بتواند مغازه خود را خانه تکانی و برای ایام نوروز تمیز کند و در حین انجام این کار اتفاقاتی برای آن‌ها می‌افتد.

در قسمت آجیل فروشی مردمی که قصد خرید پسته برای آجیل شب عید داشتند بازیگر دوربین مخفی به جای کیلویی فروش پسته دانه‌ای به آن‌ها پسته میفروشد و یا راهکار‌های جالبی برای پذیرایی از مهمانان می‌دهد. همچنین قسمت پرچم ایران نیز فردی که متصدی پرچم است از مردم درخواست میکند که به آن فرد کمک کنند. تا پرچم ایران را بالا بکشند که این چالشی است برای مردم که چقدر ارق ملی دارند.

فصل دوم برنامه نسیما به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پرهام عمرانی هرشب در ایام نوروز از شبکه نسیم پخش می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار