نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

دستگاه قضایی کرمان بر مبنای مردم محوری و اخلاق مداری حرکت می‌کند

امام جمعه کرمان گفت: در دوره جدید مدیریت دادگستری کل استان کرمان، اخلاق مداری، مردم محوری و رسیدگی دقیق به درخواست‌های مردم ارتقاء یافته است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در دیدار نوروزی با اعضای شورای قضایی استان کرمان، از قوه قضاییه به عنوان یکی از قوای قدرتمند کشور یاد کرد و ادامه داد: این قوه ماموریت ارزشمند گسترش عدالت را بر عهده دارد و هر فردی که مظلوم واقع شود، به دستگاه قضایی مراجعه می‌کند و انتظار است که این دستگاه بتواند با صلابت، قدرت و قاطعیت، مسیر عدالت را به بهترین شکل ممکن طی کند.

وی تصریح کرد: با معرفی مدیریت کنونی قوه قضاییه؛ حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای، بارقه امیدی مضاعف بر آنچه در گذشته در قوه قضاییه بوده است، در روحیه مردم دمیده شد تا دستگاه قضایی بتواند کار‌های بزرگتری را در مسیر گسترش عدالت انجام دهد و هر چه می‌گذرد شاهددستاورد‌های بزرگ‌تر و موثرتری از سوی دستگاه قضایی هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان یادآور شد: سال گذشته به پیشنهاد ریاست قوه قضاییه شاهد عفو معیاری رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده ایم که یک حرکت بی نظیر در سطح بین المللی بود.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با تاکید بر این مطلب که در حال حاضر نیرو‌های کیفی، عالم و مجهز به علم مناسب دستگاه قضایی در مجموعه قضایی استان حضور دارند، تصریح کرد: نیرو‌های دستگاه قضایی استان کرمان از نظر اخلاقی افرادی شایسته و وارسته و از نظر علمی نیز در سطوح بالا قرار دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت حساس کنونی کشور اشاره و بیان کرد: در حال حاضر کشور در شرایط متمایزی قرار دارد، زیرا موفقیت‌های کشور رو به افزایش است و هر چه جلوتر می‌رویم، دشمنی‌ها نیز پرحجم‌تر از گذشته می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به این مطلب که در ماه‌های پایانی سال گذشته شاهد حمله چند وجهی علیه کشور بوده ایم، تاکید کرد: وقتی موفقیت‌های کشور در سطح ملی و بین المللی مشخص می‌شود، دشمن بیکار نمی‌نشیند واز این رو باید مجهزتر و قوی‌تر باشیم تا بتوانیم هجمه‌های دشمن در حوزه‌های مختلف را خنثی سازیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار