روحانیون تلاش خود را در جهت جذب حداکثری انجام دهند

رئیس دادگستری شهرستان در جمع طلایه داران تبلیغ شهرستان زرند گفت: حوزه‌های علمیه و روحانیون باید خود را سربازان نظام بدانند.

رئیس دادگستری شهرستان در جمع طلایه داران تبلیغ شهرستان زرند گفت: حوزه‌های علمیه و روحانیون باید خود را سربازان نظام بدانند، برای نظام کار کنند، برای نظام دل بسوزاند و در خدمت تقویت نظام حرکت کنند.

عضو شورای فرهنگ عمومی بیان کرد: طلبه باید دستش از کتاب رها نشود؛ کتاب بخواند، همه جورش را بخواند، در دوره‌ی جوانی بخواند، این ذخیره‌ی حافظه را که بی‌نهایت دارای ظرفیت است، هرچه میتوانید، در دوره‌ی جوانی پر کنید.

ابوالفضل فرحبخش در جمع مبلغان شهرستان عنوان کرد: ابزار‌های تسهیل‌کننده، مثل رایانه‌ها و ارتباطات اینترنتی و فضای مجازی و سایبری الان در اختیار شما روحانیون است،اگر بتوانید این‌ها را یاد بگیرید، میتوانید یک کلمه حرف درستِ خودتان را به هزاران مستمعی که آن‌ها را نمیشناسید، برسانید.

رئیس شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان گفت: در منبر‌ها علاوه بر بیان مسائل دینی به مسائل و آسیب‌های اجتماعی هم اشاره کنید تا شاید بتوان قدمی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی برداشت.

رئیس شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان تاکید نمود: با توجه به جایگاه و نقش موثر روحانیت در بین افراد جامعه، لذا مسئولیت روحانیت معزز در خصوص وظیفه شناسی نسبت به این جایگاه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که بایستی قدر این جایگاه را دانست و تلاش بیشتری کرد تا به فرموده مقام معظم رهبری جذب حداکثری را داشته باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار