توزیع کالای اساسی در شادگان

۱۰۰ تن اقلام اساسی از ۲۵ اسفند سال گذشته تاکنون در شادگان توزیع شده است.

فرماندار شادگان گفت:۳۰ تن برنج، ۳۵ تن شکر، ۱۵ تن مرغ منجمد و ۱۰ تن گوشت قرمز در بین مصرف کنندگان شادگان با قیمت مصوب دولتی توزیع شده است.

جمال صالح‌زاده می گوید: توزیع پنج تن سیب و پنج تن پرتقال از سهمیه میوه شب عید با هدف تثبیت قیمت‌ها از تاریخ ۲۸ اسفند ماه سال گذشته توسط اتحادیه تعاون روستایی این شهرستان آغاز شد و تا روز گذشته ماه ادامه داشت.

به گفته او این کالا‌ها از طریق فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای و فروشگاه منتخب زیرمجموعه در بین مردم توزیع شدند.

فرماندار شادگان گفت: با توجه به بالا بودن مصرف اقلام اساسی در روز‌های آینده نیز برنج و شکر در بازار شادگان توزیع خواهد شد تا مردم به این اقلام با قمیت دولتی در ماه مبارک رمضان دسترسی داشته باشند.

صالح زاده گفت: به لحاظ تامین گوشت و مرغ کشتار روز و منجمد در شادگان کمبودی احساس نمی‌شود و این اقلام نیز با نرخ مصوب در حال توزیع در سطح فروشگاه‌ها هستند.

به گفته او طرح‌های ویژه نظارت بر بازار از سوی این اداره با توجه به ماه مبارک رمضان در حال اجرا است و در این ماه نیز بازرسی مستمر انجام می‌شود.

فرماندار شادگان گفت: پنج گروه بازرسی شامل ۱۰ بازرس بر قیمت کالا‌های عرضه شده در بازار شادگان نظارت می‌کنند، همچنین سامانه ۱۲۴ برای طرح شکایت مردمی در نظر گرفته شده و شهروندان درصورت مشاهده هرگونه گرانفروشی می‌توانند با تماس با این سامانه، شکایت خود را مطرح کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار