خدمات گروه‌های جهادی به مددجویان چاه دادخدا

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان از ارائه خدمات درمانی و عمرانی رایگانِ گروه‌های جهادی به مددجویان و محرومان بخش چاه دادخدا خبر داد.

 ناصر عسکری نژاد در سفر به بخش چاه دادخدای شهرستان قلعه گنج در حاشیه بازدید از روند خدمات رسانی گروه‌های جهادی درمانی منادیان صلح و عمرانی فانوس جنوب، ضمن قدردانی از همراهی و همکاری خوب گروه‌های جهادی با این نهاد در خدمت رسانی به مددجویان و محرومان گفت: به دنبال منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی، گروه جهادی درمانی منادیان صلح شامل کادر درمان از اقصی نقاط کشور است که به مدت پنج روز در منطقه محروم چاه دادخدا حضور یافته و در حال ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان و محرومان این منطقه هستند.

او افزود: با توجه به بعد مسافت و مشکلات عدیده‌ای که مردم منطقه چاه دادخدا دارند، به دنبال این هستیم، ظرفیت‌های این چنینی از جمله گروه‌های جهادی را در این منطقه به خصوص در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان گسترش دهیم و از این ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات درمانی مردم محروم این منطقه استفاده کنیم.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در ادامه سفر به بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج در بازدید از روند خدمات رسانی گروه جهادی عمرانی فانوس جنوب گفت: یکی از کار‌های مهمی که به همت گروه‌های جهادی پیگیری می‌کنیم، بحث ارائه خدمات عمرانی به جامعه هدف است که در این زمینه، گروه‌های مختلفی به ویژه در ایام نوروز در مناطق محروم حضور یافته و به محرومان خدمات رسانی می‌کنند.

او بیان داشت: این نهاد با استفاده از ظرفیت گروه جهادی فانوس جنوب اقدام به احداث ۴۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و حمام برای مددجویان در سطح شهرستان قلعه گنج کرده که ۱۰۰ چشمه از این سرویس‌های بهداشتی در منطقه چاه دادخدا در حال ساخت است.

عسکری نژاد افزود: امیدواریم ظرفیتی فراهم شود تا بتوانیم شاخص‌های بهداشتی را در منطقه افزایش و خدمات بهداشتی را در حد مطلوب به جامعه هدف ارائه دهیم تا از بیماری‌های نا‌شی از مشکلات این چنینی پیشگیری شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار