استقرار اکیپ‌های متعدد راهداری در محور‌های مواصلاتی فارس

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از تداوم استقرار اکیپ‌های راهداری و هم چنین گشت زنی مستمر گشت‌های راهداری در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.

علیرضا راستیار گفت: در راستای ادامه نظارت بر نحوه خدمت رسانی و ایمنی محور‌های مواصلاتی استان، از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ اکیپ‌های راهداری در محور‌های استان به صورت عمود بر جاده و با چراغ‌های گردان مستقر شده اند و هم چنین در ساعت‌هایی که از طرف قرارگاه نوروزی برای ادارات شهرستان‌ها تعیین شده به صورت محسوس و نامحسوس به گشت زنی در محور‌های استان می‌پردازند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس همچنین گفت: در این ایام، راهداران در قالب ۱۳۰ تیم گشتی سیار با ۳۲۰ انواع ماشین آلات در جاده‌ها مستقر هستند و به ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای هستند.

راستیار گفت: ۵۲ راهدارخانه و بیسش از ۶۰ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در سطح محور‌های استان نیز در حال خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستند و هم چنین آمادگی پذیرش استقرار اضطراری مسافران در راه مانده را نیز دارند.

او ضمن یادآوری نکات ایمنی تاکید کرد: مسافران ضمن زمان بندی مناسب سفر خود در بازه‌های نوروزی به رعایت نکات ایمنی اهتمام ورزند و رانندگان در طول مسیر هر دو ساعت یکبار در مجتمع خدمات رفاهی بین راهی استراحت کوتاه کنند و از همه کاربران جاده‌ای می‌خواهیم با رعایت قوانین و مقررات رانندگی حافظ سلامت خود و خانواده هایشان باشند.

بر اساس این گزارش طرح نوروز ۱۴۰۲ از ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا ۱۴ فرودین ماه ادامه دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار