ادامه فعالیت سامانه بارشی در کرمانشاه

کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه گفت : فعالیت سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه امروز هم تداوم داشته و به تناوب سبب بارندگی همراه با وزش باد، رعدوبرق و احتمالا رگبار پراکنده تگرگ در سطح استان خواهد بود.

شهناز حق‌پرست، کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه گفت : فعالیت سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه امروز هم تداوم داشته و به تناوب سبب بارندگی همراه با وزش باد، رعدوبرق و احتمالا رگبار پراکنده تگرگ در سطح استان خواهد بود.

وی ادامه داد: در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه، افزایش نسبی دمای هوا، گاهی اوقات افزایش ابر همراه با وزش باد و احتمالا رگبار‌های خفیف باران برای روز پنجشنبه، مهمترین پدیده‌های مورد انتظار در سطح استان خواهند بود.

کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: به دنبال این وضعیت موجی ناپایدار، طی ساعاتی از روز جمعه تا صبح شنبه، ضمن کاهش محسوس دمای هوا، شرایط را برای وقوع رگبار‌های بهاری، به‌خصوص در نیمه شرقی و نواحی شمالی استان فراهم می‌کند.

وی تصریح کرد: با عبور این موج در روز‌های شنبه و یکشنبه آینده به تدریج شرایط پایداری در جو استان حاکم می‌شود و اگر در روز شنبه بارشی هم داشته باشیم بیشتر به شکل رگبار‌های خفیف است و طی این مدت شاهد کاهش دمای هوا در سطح استان خواهیم بود .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار