محدودیت فعالیت رستوران های اطراف حرم رضوی در رمضان برداشته شد

رییس اتحادیه صنف رستوران‌داران، کباب و حلیم پزان مشهد گفت: رستوران‌های دارای بیش از ۲۵ صندلی و مستقر در اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) به منظور رفاه حال زائران در ماه مبارک رمضان مجاز به فعالیت در طول شبانه‌روز شدند.

حسن امیریان گفت: به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان فعالیت رستورانها، کترینگها، آشپرخانه ها و کبابی ها فقط از افطار تا سحر مجاز بود، اما به دلیل اینکه برخی از زائران به دلایل مختلف قادر به روزه گرفتن نیستند، اتحادیه رستوران داران تلاش بسیاری کرد تا مسوولان با فعالیت رستورانها در طول روز موافقت کنند.

وی بیان کرد: با پیگیریهای زیاد اتحادیه رستوران داران مشهد و جلوگیری از دستفروشی برخی از متخلفان در اطراف حرم مطهر رضوی، با موافقت مسوولان مربوطه ۳۶ رستوران دارای بیش از ۲۵ صندلی مستقر در اطراف حرم مطهر مجاز به فعالیت شدند، مشروط بر اینکه در طول روز هیچ نمایی از عرضه غذا در فضای بیرونی نداشته باشند.

رییس اتحادیه صنف رستوران داران، کباب و حلیم پزان مشهد گفت: خوشبختانه ۶۰ درصد از رستورانهای مزبور در اطراف حرم مطهر رضوی در زیرزمین واقع شده اند، باقی آنها نیز باید پوشش پنجره ها را به نحوی قرار دهند تا پذیرایی هیچ نمودی به بیرون نداشته باشد.

امیریان اضافه کرد: باقی رستوران ها، کبابی ها، حلیم پزان و ... فقط می توانند بین ساعات افطار تا سحر فعالیت داشته باشند و مجاز به عرضه غذای بیرون بر در ساعات روز نیستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Netherlands
ناشناس
۰۶:۲۹ ۰۹ فروردين ۱۴۰۲
کارگرای رستورانا و ساندویچیا برا تفریح و انتقام گیری تو غذاهای مشتریا تف میندازن
Iran (Islamic Republic of)
روزه دار
۰۹:۲۶ ۰۹ فروردين ۱۴۰۲
من به عنوان کسی که خودم روزه میگیریم عقیده دارم که واقعا قانون مزخرفیه که اون کسی که تو صنف غذا هست باید یک ماه بخاطره منه روزه دار با این شرایط سخت اقتصادی با هزارتا مشکل (اجاره خونه ، اجاره مغازه ، هزینه های وحشتناک پزشکی و دارویی و ... ) دست و پنجه نرم نکنه که مبادا منی که روزه میگیرم هوس غذا نکنم !!! عدالت این شکلیه !
آخرین اخبار