راه‌اندازی ۱۸۰ آشپزخانه ویژه طرح اطعام مهدوی در خوزستان

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: ۱۸۰ آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی – افطاری ساده برای طبخ و توزیع غذای گرم با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند در استان راه اندازی شد.

حافظ منصوری گفت: در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و عملیاتی کردن رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان این آشپزخانه راه اندازی شد تا غذای گرم برای نیازمندان در این ماه مبارک تهیه شود.

او می‌گوید: در این طرح بیش از یک میلیون پرس غذای گرم در سراسر استان خوستان توزیع می‌شود که با همکاری معاونت مشارکت‌های کمیته امداد خوزستان، مردم نیکوکار، موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری، بسیج و سپاه، گروه‌های جهادی با استفاده از ظرفیت خیران، اصناف، سازمان‌ها، نهاد‌ها انجام می‌گیرد.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان، مددجویان و نیازمندان در قالب رزمایش اطعام مهدوی – افطاری ساده غذای گرم و بسته‌های معیشتی و سبد غذایی دریافت خواهند کرد.

به گفته او مردمی سازی امور خیر و احسان از راهبرد‌های مهم کمیته امداد است، طرح سفره‌های افطاری ساده به منظور زمینه سازی برای مشارکت مردم و خیرین در برنامه‌های ماه مبارک رمضان جهت بهره مندی بیشتر از برکات این ماه در قالب اطعام نیازمندان با محوریت مراکز نیکوکاری در سطح استان اجرا می‌شود.

منصوری ادامه داد: از خیران و همه نهاد‌ها و دستگاه‌ها در استان برای پیوستن به پویش اطعام مهدوی – افطاری ساده دعوت می‌کنیم.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: مردم نیکوکار می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود از طریق شمارگیری کد دستوری *۸۸۷۷*۰۶۱# اقدام کنند و دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار