احتمال کاهش جریمه ۲۰ درصدی عارف غلامی

با صحبت‌هایی که مدیرعامل استقلال انجام داد احتمال کاهش جریمه ۲۰ درصدی عارف غلامی وجود دارد.

اگرچه همه موضوعات این روز‌ها پیرامون باشگاه استقلال به تامین پول برای پرداخت بدهی سنگین استراماچونی برمی‌گردد، اما مسئله عارف غلامی نیز هنوز رفع نشده و این بازیکن نسبت به برخوردی که باشگاه با او کرده دلخور است.

غلامی از سوی باشگاه استقلال به خاطر عدم حضور در تمرینات و مسائل انضباطی ۲۰ درصد جریمه شده است. این ماجرا سبب شد تا بازیکنان استقلال به حمایت از غلامی بپردازند و خود این بازیکن نیز در تمرینات گلایه‌اش را به مدیران و مسئولان اعلام کرده است.

امروز، اما علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال، در لابه لای صحبت‌های خود درباره استراماچونی و عدم تامین پول برای پرداخت به این مربی، به مسئله غلامی نیز اشاره کرد. او گفت که غلامی از بازیکنان خوب استقلال است و جریمه او طبق بند‌های قرارداد بوده است.

با این وجود لحن فتح‌الله. زاده درباره غلامی طوری بود که ظاهرا با پادرمیانی برخی مدیران قرار است جریمه این بازیکن کاهش پیدا کند. در این باره کمیته انضباطی باشگاه استقلال تصمیم گیرنده است و به نظر می‌رسد با عبور از بحران ویژه مربوط به پرداخت ۱.۸ میلیون یورو به استراماچونی با کاهش جریمه غلامی نیز موافقت شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار