توزیع ۵ تن خرمای مضافتی بم در استان اردبیل

مدیر تعاون روستایی استان اردبیل گفت: در قالب طرح ضیافت رمضان توزیع ۵ تن خرمای مضافتی بم به قیمت دولتی تنظیم بازار در شهرستان‌های استان آغاز شده است.

ابوالفضل دشتبانی گفت: توزیع خرما با قیمت مصوب در فروشگاه‌ها و روستا بازار‌های تعاونی‌ها و مراکز فروش در استان اردبیل انجام می‌شود.

مدیر تعاون روستایی استان اردبیل اجرای این طرح را در راستای تعادل بخشی بازار و حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام و خاطرنشان کرد: طرح ضیافت با رسیدن اولین محموله از استان کرمان از سوم ماه مبارک رمضان به میزان حدود ۵ تن به سردخانه اردبیل شروع شده است.

دشتبانی ادامه داد: این محموله طبق برش استانی به شهرستان‌ها ارسال شده و همچنان توزیع آن با قیمت مصوب هر کیلو خرما ۷۱ هزار ۴۰۰ تومان در سطح استان ادامه دارد.

او بیان کرد: از آنجایی که طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته مقدار ۱۰ تن نیز در حال بارگیری و حمل به مقصد اردبیل می‌باشد، توزیع خرما در طرح ضیافت تا آخر رمضان ادامه خواهد داشت.

مدیر تعاون روستایی استان اردبیل با تاکید بر اینکه هیچ کمبودی در تأمین خرما وجود ندارد، گفت: هیچ محدودیتی در توزیع خرمای طرح ضیافت به قیمت مصوب دولتی تنظیم بازار وجود ندارد و اتحادیه تعاونی روستایی استان به اندازه نیاز و کشش بازار در تأمین و توزیع آن اقدام خواهد کرد.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار