سرمربی والیبال بانوان:

قهرمانی با تیم پیکان بهترین خاطره ام بود

نیلوفر رشیدی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان درباره عملکردش در سال 1401 توضیحاتی را مطرح کرد.

نیلوفر رشیدی سرمربی موفق تیم والیبال پیکان که در این فصل موفق شد قهرمان سوپرلیگ والیبال بانوان ایران شود، هدایت تیم ملی والیبال بانوان ایران را برعهده گرفت و جانشین الساندرا کمپدلی سرمربی ایتالیایی تیم ملی شد. رشیدی همزمان با هدایت تیم ملی والیبال، قرار است با تیم پیکان در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا که قرار است اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در ویتنام برگزار شود، شرکت کند و نماینده ایران در این رقابت‌ها باشد.

او درباره اینکه  سال ۱۴۰۱ چطور بود، اظهار کرد:  به نظرم، سال خیلی خوبی بود، اولش ما با اردو‌های تیم ملی شروع کردیم و بعد در مسابقات جام همبستگی اسلامی مقام دوم را کسب کردیم، در قونیه فکر کنم با یک نتیجه خوبی شروع کردیم و با تیم ملی ادامه دادیم. در مهر ماه با باشگاه پیکان شروع کردم و در مسابقات لیگ برتر قهرمان شدیم. در ادامه اردو‌های ملی شروع شد و من به عنوان سرمربی انتخاب شدم و شروع کردم و سال ورزشی خیلی خوبی برای من بود.  

رشیدی درباره به یادماندنیترین صحنه ورزشی سال۱۴۰۱ بیان کرد: بهترین صحنه ورزشی راهیابی به فینال مسابقات همبستگی اسلامی بود که به نظرم خیلی اتفاق خوبی بود و خاطره خوبی بود.  

 سرمربی تیم لیگ برتری پیکان تهران درباره بهترین خاطره خود عنوان کرد: در لیگ برتر والیبال بانوان قهرمان شدیم عالی بود بهترین خاطره ورزشی قهرمانی با تیم پیکان بوده است.

او درباره بدترین خاطره ورزشی خود در سال ۱۴۰۱ افزود: نمی‌توانم اسم ببرم، اما خب برای بازیکنان آسیب دیده‌ای که تیم ملی را از دست دادند، این بدترین اتفاق سال بود.

رشیدی درباره  برنامه‌های خود در سال ۱۴۰۲ بیان کرد: اردوی تیم ملی را شروع کردیم ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم، جام باشگاه‌های آسیا است که بتوانیم نتیجه خوب را کسب کنیم و بعد آن چلنج کاپ لیگ جهانی را داریم و برای این مسابقات در حال برنامه ریزی هستیم. با توجه به اردوی که پشت سر گذاشتیم، با انگیزه و تلاش بازیکنان بتوانیم نتیجه خوبی را بگیریم. تلاش بازیکنان را که من می بینم بازیکنان با استعداد و باهوشی هستند و ظرفیت‌های بالایی دارند ان شالله که بتوانیم نتیجه خوبی را بگیریم.

او درمورد بهترین ورزشکار در سالی که گذشت گفت: بهترین ورزشکار سال ۱۴۰۱ به نظرم سخت است بگویم. اما در والیبال آقایان امین اسماعیل نژاد عملکرد خوبی را داشت، در رشته دو و میدانی فرزانه فصیحی درخشان ظاهر شد.  

رشیدی  درباره بهترین مربی در سال ۱۴۰۱ افزود: در سال ۱۴۰۱ بهترین مربی به نظرم یحیی گل محمدی بوده، چون تعصبی خاصی به پرسپولیس دارم و عالی عمل کرده است.

او درباره بهترین سال زندگی ورزشی اش در آخر گفت: بهترین سالی که داشتم امسال بود که سال بسیار خوب ورزشی برای من بوده است. ان شالله که این عید برای مان خوب باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار