مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان:

بررسی اعتراضات رتبه بندی معلمان در کارگروه ها آغاز می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: کارگروه های بررسی اعتراضات رتبه بندی معلمان در استان تشکیل شده است و کار خود را آغاز می کند.

 محمود نقوی  در جلسه مشترک شورای معاونان با روسا و معاونان آموزشی مناطق نوزده گانه استان افزود: برابر نقدها و اشکالات محتمل در فرآیند اجرای رتبه بندی و به منظور رسیدگی به اعتراضات همکاران، کارگروه های رسیدگی و بررسی اعتراضات رتبه بندی در استان و کشور تشکیل شده است  و کار خود را آغاز می کند.

او گفت: تلاش در جهت احقاق حق همکاران فرهنگی باید در راس امور باشد و حقوق به حق آنان به طور کامل پیگیری و رسیدگی و ثبت و تایید شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان افزود: نکات مثبت رتبه بندی و محاسن آن باید تبیین شده، به اطلاع عموم برسد و اشکالات موجود در مسیر این امر مهم و ارزشمند نیز بررسی و رفع شود.

نقوی از برپایی میزهای تکریم و پاسخگویی به رتبه بندی در اداره کل و کلیه ادارات آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت: در جهت تکریم و حفظ کرامت همکاران، باید پاسخگویی شایسته توسط عوامل دست اندرکار صورت پذیرد.

او تصریح کرد: به منظور رسیدگی و پاسخگویی اعتراضات رتبه بندی کارگروه های آموزش ابتدایی، آموزش متوسطه، پرورشی-تربیت بدنی و پشتیبانی تکمیل و فعالیت خود را بر اساس دستورالعمل  رسیدگی به اعتراضات در بستر سامانه آغاز خواهند کرد،کارگروه های مذکور اعتراضات را مورد بررسی دقیق و اصولی قرار خواهند داد.

نقوی تصریح کرد: تایید رتبه ۱ و ۲ توسط هیئت ممیزه استان انجام می شود و رتبه ۳، ۴ و ۵ نیز بررسی آن در سامانه انجام و پس از مشخص شدن امتیاز، به صورت سیستمی برای تایید نهایی به هیئت ممیزه مرکزی ارسال می شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار