مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی:

انجام ۵۴۴ بازدید نظارتی بر عملکرد اماکن اقامتی و گردشگری قم/ با قاطعیت به تخلفات رسیدگی می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم گفت: ۵۴۴ مورد بازدید نظارتی از ابتدای طرح تعطیلات نوروزی تا ۹ فروردین ماه از تاسیسات گردشگری استان انجام شده است.

 علیرضا ارجمندی ماه اظهار کرد: شهر مقدس قم از حیث وجود بارگاه کریمه اهل بیت (س) و مسجد مقدس جمکران، ظرفیت زائرپذیری بالایی دارد و همواره نگاه ویژه‌ای به رضایتمندی زائران و گردشگران داشته است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم ادامه داد: با توجه به مصوبات ستاد هماهنگی خدمات سفر در خصوص تشدید نظارت‌ها به منظور ارائه خدمات شایسته به زائران، از ابتدای طرح تعطیلات نوروزی، ۱۴ اسفندماه گذشته تا نهم فروردین ماه. ۵۴۴ مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری قم انجام شده است.

ارجمندی ادامه داد: ۱۸۳ مورد تذکر، ۱۲ مورد اخطار پلمب، ۱۲ مورد پلمب و ۱۲ مورد فک پلمب برای واحد‌های اقامتی و گردشگری متخلف در جریان این بازرسی‌ها صادر شده است.

او گفت: در این بازدید‌ها مواردی همچون نرخ‌نامه‌ها، بهداشت محیط کار، بهداشت نمازخانه‌ها، کیفیت خدمات، نظافت واحدها، رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی مورد ارزیابی قرار گرفت و به واحد‌های متخلف تذکر و یا اخطار جهت رفع سریع نواقص داده شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم گفت: بازدید مستمر از واحد‌های گردشگری و خدماتی تا پایان تعطیلات نوروز انجام و با تخلفات با قاطعیت رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار