جانشین پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ:

باند قاچاق مواد روانگردان منهدم شد

جانشین پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری باند ۴ نفره از قاچاقچیان مواد مخدر و کشف ۹ کیلو و ۱۹۵ گرم انواع مواد روانگردان خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین باباپور در تشریح این عملیات گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ، عوامل معاونت عملیات ویژه با استفاده از زیرساخت‌های اطلاعاتی و توان نیروی انسانی موفق به شناسایی یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر از استان‌های شرقی کشور به مقصد تهران به سرکردگی فردی از قاچاقچیان سابقه دار شد؛ بنابراین با عنایت به حساسیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و با اقدامات شبانه روزی، سرکرده باند و همدستان وی شناسایی و مشخص شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های اطلاعاتی مشخص شد این باند محموله‌ای حاوی مواد روانگردان را به تهران منتقل و در یکی از مناطق جنوب پایتخت در مخفیگاهی انبار کرده اند.

جانشین پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ افزود: عوامل در قالب چند تیم متشکل از ماموران مجرب و با انگیزه پس از توجیه و ابلاغ آموزش‌های لازم با هماهنگی مقام قضایی و با رعایت موازین شرعی و قانونی در عملیاتی غافلگیرانه به مخفیگاه این باند ورود کرده و پس از بازرسی ۹ کیلو و ۱۹۵ گرم مواد روانگردان کشف و ۴ نفر از قاچاقچیان حرفه‌ای و سابقه دار را دستگیر کردند و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی دادند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار