توزیع هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در طرح ملی پویش هلال رحمت در قزوین

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان قزوین گفت: در طرح ملی پویش هلال رحمت، هزار و ۳۰۰ بسته حمایتی و معیشتی در استان طی ایام نوروز امسال توزیع شد.

حسین خوئینی سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان گفت:هر یک از این بسته‌ها شامل برنج، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، سویا، روغن، عدس، تن ماهی و چای بود که توسط خیران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ویژه افراد نیازمند توزیع شد.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی این بسته‌های معیشتی ۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال بود که در قالب پویش هلال رحمت و با کمک خیران و داوطلبان جمع آوری، بسته بندی و توزیع شد، اظهار کرد: از ظرفیت خانه‌های هلال و همراهی داوطلبان در خصوص جذب منابع، کمک‌های نقدی و غیرنقدی در شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان استفاده شد.

خوئینی تصریح کرد: یکی از فعالیت‌هایی که معاونت داوطلبان هلال احمر استان آغاز کرده، ارائه بسته‌های معیشتی به نیازمندان مناطق محروم است.

این مسوول ادامه داد: این طرح در تمامی شعب جمعیت هلال احمر استان با شعار نوروز با نوع دوستی، رمضان با مهربانی در حال برگزاری است و مصادف شدن ماه مبارک رمضان و عید نوروز در تعطیلات امسال بسیاری را مشتاق به کمک رسانی کرده است.

وی خاطرنشان کرد: طرح ملی پویش هلال رحمت در جهت حمایت از خانواده‌های محلات کم برخوردار با موضوع طرح تحول اجتماع‌محور محلات کم برخوردار (طرح ۲۰۲۰) نیز تعداد ۲۸۸ بسته غذایی و همچنین در سایر مناطق استان تعداد ۵۷۲ بسته غذایی تهیه و توزیع شده و با توجه به اینکه پویش هلال رحمت تا اردیبهشت ماه سال جاری تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت در همین راستا از خیرین و داوطلبان استان تقاضا داریم ما را در این راه همراهی نمایند.

خوئینی از خیران خواست کمک‌های غیر نقدی خود را به شعب جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های استان تحویل داده و یا با واریز کمک‌های نقدی خود به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۷۷۷۷۷۴ و یا شماره کارت ۶۲۱۹-۸۳۶۶-۹۵۷۰-۶۳۶۷ با شناسه حساب ۳۰۸۰۱۴۰۲۸۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۷۷۷۷۷۴۲۴۸۵۰ نزد بانک مرکزی به نام جمعیت هلال احمر در پویش هلال رحمت امسال مشارکت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.