دستگیری مجرمان و مفسدان اقتصادی، امید آفرینی را در جامعه به همراه دارد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: پلیس اجازه نخواهد داد مفسدان و مجرمان در حوزه‌های اقتصادی، معیشت و اقتصاد جامعه را دچار مشکل نمایند.

سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه انجام مأموریت‌های پلیس در حوزه مقابله با جرایم و مفاسد اقتصادی نیاز مبرم امروز کشور ما می‌باشد، اظهار کرد: فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حوزه مقابله و مبارزه با جرایم و ناهنجاری‌های مختلف اجتماعی، ترافیکی، اخلاقی، اقتصادی و ... در صف اول تا پای جان ایستاده است تا مانع از رشد روز افزون و جولان دادن مفسدان و مجرمان باشند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تاکید بر اینکه نباید اجازه بدهیم یاس نا امیدی در کشور منتشر شود چرا که یاس و ناامیدی مهمترین عنصر رکود و پس روی و عدم پیشرفت یک جامعه محسوب می‌باشد، عنوان داشت: به طور حتم اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در کشور در زمینه‌های کشف و دستگیری مجرمان و مفسدان اقتصادی می‌تواند موجبات امید آفرینی را در بین مردم ایجاد نمایید.

وی افزود: مقابله و مبارزه همه جانبه و مقتدرانه با مفاسد و جرایم اقتصادی لازمه هر جامعه است و در حال حاضر با توجه به مشکلات موجود در حوزه اقتصادی از اهمیت مضاعفی در کشور برخوردار است.

سردار رحیمی با تأکید بر اینکه در راستای خدمت به مردم و رفع دغدغه‌ها و مشکلات آن تلاش خود را به کار بسته ایم، بیان داشت: مقابله و مبارزه با مفاسد اقتصادی می‌تواند زمینه رشد تولید مقابله با تورم، احتکار، پولشویی و ... را به همراه داشته باشد و محاکمه مجرم و مفسدان اقتصادی روح امیدواری را در جامعه تقویت نماید.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تاکید بر اینکه در همه زمینه‌های مقابله با جرایم و مفاسد اقتصادی با قدرت و قوت به میدان آمده ایم، عنوان داشت: پلیس متعهدانه و مسئولانه با مفاسد اقتصادی برخورد خواهد کرد و اجازه نخواهد داد مفسدان و مجرمان در حوزه‌های اقتصادی، معیشت و اقتصاد جامعه را دچار مشکل نمایند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار