تخلیه و بارگیری همزمان ۱۱ فروند کشتی در بندر امیرآباد مازندران

مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از تخلیه و بارگیری همزمان ۱۱ فروند کشتی در اسکله‌های این بندر در روز‌های اخیر خبر داد.

 محمدتقی انزان پور، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد در گفتگو با خبرنگاران با بیان این که بندر امیرآباد از امکانات مناسبی جهت پهلودهی و تخلیه و بارگیری هر نوع شناور در دریای خزر برخوردار است، از استقرار و تخلیه و بارگیری همزمان ۱۱ فروند کشتی در اسکله‌های این بندر خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: ارتقاء سطح همکاری با بنادر حوزه CIS و توسعه ترانزیت و ترانشیپ، بندرامیرآباد را بیش از پیش در کانون توجه همکاری‌های بین المللی قرار می‌دهد.

انزان پور همچنین تعداد شناور‌های متردد از آغاز امسال تا تاریخ هشتم فروردین ماه در بندر امیرآباد را ۲۲ فروند و میزان تخلیه و بارگیری کالا در همین مدت را ۸۲ هزار و ۱۲۱ تن اعلام کرد که غلات، روغن خوراکی، انواع کک، چوب و کانتینر از عمده کالا‌هایی هستند که در بندر امیرآباد مراوده شده است.

وی با بیان این که بندرامیرآباد با مجموعه کاملی از امکانات همچون تعدد انبارها، سیلو‌های نگهداری کالا‌های اساسی و بهره گیری از شقوق مختلف حمل و نقل چند وجهی توانایی پذیرش انواع کالا‌ها را دارد، از تخلیه ۱۷ فروند شناور حامل کالا‌های اساسی به میزان ۵۷ هزار و ۹۷۸ تن در این مدت در بندرامیرآباد خبر داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: این میزان ورود کالا‌های اساسی در روز‌های آغازین سال جدید، روز‌های پر رونقی را در تأمین این نوع کالا‌ها در بندرامیرآباد نوید می‌دهد، که با توجه به امکانات مناسب تخلیه و بارگیری و تسهیل و تسریع بیش از پیش فرآیند امور بازرگانی به عنوان راهبرد اقتصادی این بندر، پیش بینی می‌شود عملکرد فعالیت‌های دریایی و بندری در سال جاری، از رشد قابل ملاحظه‌ای برخوردار شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۴ ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
دربندرفریدونکنار ازبی کاری ماه ها است حقوق پرسنل ان پرداخت نشده است ومدتها می گداردکشتی نیامده درفریدونکنار چراچندتاازکشتی های امیراباد رانمی فرستیددرفریدونکنار تابحران بندرفریدونکنارکمترشود این چه مدیریت است هیچ کس سردرنمی اورد
آخرین اخبار