ادامه روز‌های سیاه کرونایی با مرگ ۳ مازندرانی دیگر

شبانه روز گذشته ۳ مازندرانی دیگر بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در مراکز درمانی جان باختند.

۴۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا شبانه روز گذشته در مراکز درمانی مازندران بستری شدند تا شمار بستری شدگان این بیماری به ۱۵۳ نفر برسد.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۲۸ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

شبانه روز گذشته ۳ هم استانی دیگر بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.

بستری ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا
دکتر فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۴۲ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری و ۲۲ نفر ترخیص شدند.

اکنون ۱۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند که ۱۴ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه قرار دارند

دکتر غلامی افزود: متاسفانه شبانه روز گذشته ۲ هم استانی دیگر بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.

بستری ۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا
دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل هم گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار جدید بستری و ۷ بیماری هم ترخیص شدند.

در حال حاضر ۴۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند که ۱۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند

دکتر مظفر پور گفت: یک مورد فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.