کشف ۸۷۵ کیلوگرم مواد افیونی در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت، با تلاش تکاوران انتظامی استان طی چند عملیات همزمان در شمال و جنوب این استان ، ۸۵۷ کیلو گرم مواد افیونی طی۲۴ ساعت گذشته کشف شد.

سردار دوستعلی جلیلیان گفت: ماموران انتظامی ایرانشهر در جنوب و هیرمند و نیمروز در شمال استان با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر و گسترش چتر اطلاعاتی خود در استان به سرنخ هایی از فعالیت اعضای یک باند مواد مخدر دست یافتند که اعضای این باند مسلح قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را به صورت شبانه از مناطق سخت گذر در شهرستان‌های مذکور به داخل کشور منتقل کنند.

وی با اشاره به رصد لحظه‌ای تحرکات اعضای این باند توسط یگان‌های انتظامی، افزود: ماموران جان برکف پلیس استان پس از شناسایی محل حضور قاچاقچیان منطقه را تحت نظر قرار داده که قاچاقچیان با مشاهده ماموران به صورت مسلحانه با آن ها درگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از ساعتی درگیری مسلحانه و با آتش پر حجم یگان های عملیاتی پلیس، چهار سوداگر مرگ دستگیر و در بازرسی از محل حضور آنان ۸۵۷ کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک و تعداد چهار دستگاه خودرو سواری و یک دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند خاطر نشان کرد: مأموران پلیس استان در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد افیونی حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار